Німецьких школярів учать бути щасливими

Існують незвичайні шкільні предмети, через які учні полюбили школу. В Австралії, наприклад, для дітей ввели уроки серфінгу, а у Німеччині – уроки щастя.

діти в школі фото

Шкільний предмет: Уроки щастя

Країна: Німеччина

Такий предмет є лише в декількох школах Німеччини. І спершу може здатися, що це психологія. Частково так, це урок «вивчення» себе. На уроках щастя учні вчаться знаходити гармонію в собі, збагачувати свій внутрішній світ, допомагати іншим і бути щасливими. Оцінок з цього предмету не ставлять, але в кінці року приймають екзаменаційну роботу – власний проект або благодійність.

Шкільний предмет: Серфінг

Місце: Австралія, Гаваї, США

Навіщо звичайна фізкультура, коли під боком океан? Саме тому у деяких школах Австралії та США ввели такий предмет, як серфінг. Коли погана погода – урок просто відміняють. Перед серфінгом діти роблять розминку на березі океану, а потім вчаться кататися на дошках. В Австралії цей предмет ввели у шкільну програму, тому що серфінг є частиною культури, а отже всі мають вміти бодай стояти на дошці. Щодо Гаваїв – це батьківщина цього виду спорту, тому для них серфінг – це святе.

Раніше ми писали, що Японців заохочують спати на роботі

Шкільний предмет: Теорія та практика кібервійн

Країна: Ізраїль

Ізраїльська влада хоче захистити себе з усіх боків, тому ще зі школи готує свою «Інтернет-армію». У молодшій школі на уроках теорії та практики кібервійни дітей вчать, що таке Інтернет, соцмережі, як себе там вести, на які повідомлення відповідати можна, а які небезпечні, за якими посиланнями переходити не можна і таке інше. А от старша школа вже переходить до більш серйозного вивчення кібервійн – як протистояти хакерам, які програми потрібні для захисту, як відновити інформацію у разі втрати та як повернути комп’ютер до життя після атаки. Це вам не в Paint на інформатиці малювати!

Дивіться також: Деякі люди панічно бояться митися, працювати та прибирати

Вгору

    Spelling error report

    The following text will be sent to our editors:

    ВГОРУ