УКР
УКР

Video: У Нідерландах назвали три альтернативи трибуналу по “Боїнгу”

У Нідерландах назвали три альтернативи трибуналу по "Боїнгу". Про це стало відомо з повідомлення Reuters. Перший варіант – організація суду на вимогу Генеральної асамблеї ООН. Якщо дві третини учасників міжнародної організації проголосують за це рішення, то у Росії не буде можливості накласти вето. Другий сценарій: створення трибуналу спільним рішенням п'яти країн (Нідерланди, Бельгія, Малайзії, України, Австрії), без ООН. Проблемою такого рішення може стати те, що суд під егідою ООН міг би видати ордер на затримання, дійсний у всіх країнах світу. Якщо ж процес організовує тільки група країн без міжнародного ордера, то винні можуть уникнути видачі. Третій варіант – організація процесу в національному суді однієї з зацікавлених країн. Варто відзначити, що збитий Боїнг належав малайзійської авіакомпанії, а 192 з 298 пасажирів були голландськими підданими.

Нагадаємо, що 29 липня 2015 року, Рада безпеки ООН не змогла ухвалити резолюцію про створення трибуналу по цій катастрофі, оскільки Росія скористалася своїм правом вето.

У Нідерландах назвали три альтернативи трибуналу по “Боїнгу”

0 Коментувати

У Нідерландах назвали три альтернативи трибуналу по “Боїнгу”. Про це стало відомо з повідомлення Reuters.
Перший варіант – організація суду на вимогу Генеральної асамблеї ООН. Якщо дві третини учасників міжнародної організації проголосують за це рішення, то у Росії не буде можливості накласти вето.
Другий сценарій: створення трибуналу спільним рішенням п’яти країн (Нідерланди, Бельгія, Малайзії, України, Австрії), без ООН. Проблемою такого рішення може стати те, що суд під егідою ООН міг би видати ордер на затримання, дійсний у всіх країнах світу. Якщо ж процес організовує тільки група країн без міжнародного ордера, то винні можуть уникнути видачі.
Третій варіант – організація процесу в національному суді однієї з зацікавлених країн.
Варто відзначити, що збитий Боїнг належав малайзійської авіакомпанії, а 192 з 298 пасажирів були голландськими підданими.

Нагадаємо, що 29 липня 2015 року, Рада безпеки ООН не змогла ухвалити резолюцію про створення трибуналу по цій катастрофі, оскільки Росія скористалася своїм правом вето.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

31.07.2015
Завантаження...

Дивіться на ICTV


Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: