У Києві ветеранів Другої світової війни почнуть вітати вночі

Сьогодні вся Україна вперше відзначає День пам’яті і примирення. А завтра – сімдесяту річницю Перемоги над нацизмом у Європі.

“Ранок у Великому Місті” поцікавилися, які заходи для ветеранів і простих киян відбудуться 8 і 9 травня в столиці.

“Восьмого числа буде вечірній захід, який розпочнеться о двадцять другій годині, за участю 600 мистецьких колективів. Після цього відбудеться дефіле духових військових оркестрів як з України, так і з-за кордону. З шостої години ранку волонтери будуть починати від Бессарабки до Європейської площі з поштових коробок викладати слоган “Пам’ятаємо 1939-1945. Перемагаємо”, – член оргкомітету з підготовки та вшанування пам’ятних дат до Дня Перемоги Євген Нищук.

Після цього частину цих коробок наповнять необхідними для солдатів речами й відправлять на схід до наших бійців. Долучитися до акції та внести свій вклад у допомогу солдатам можуть усі бажаючі.

Повний випуск програми дивіться тут

Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

    ВГОРУ