У Канаді в коктейлі додають висушені пальці

Любите екстремальні напої? Тоді гарантуємо: про такі ви ще точно не чули і стовідсотково захочете їх спробувати.

червоний коктейль фото

Особливі інгредієнти: Палець

В одному канадському барі ви можете обрати будь-який коктейль і замість льоду вам до нього дадуть… висушений великим  палець ноги! Головним правилом є доторкнутися до пальця губами. Однак забороняється обсмоктувати палець, брати в руки, тим більше ковтати, бо такі випадки часто бували…  За легендою, ця традиція пішла з 1973 року, коли один з відвідувачів бару кинув у алкоголь свій ампутований палець. До речі, зараз ви можете запитати в бармена історію пальця, який потрапив вам у коктейль… і він розповість. 🙂

Напій: Гілфін (Family Whisky)
Особливі інгредієнти: Сеча літніх людей

Неймовірний смак віскі, з гірчинкою – все, як має бути, допоки не дізнаєшся, що воно у собі приховує… Наприклад, сечу літніх людей! Так, особливим інгредієнтом цього напою є сеча стареньких, які страждають на діабет другого типу. Основним постачальником такої сечі є сама бабуся Гілфіна.  Ні не те, щоб сечу в натуральному вигляді додавали до віскі – її очищують через спеціальний фільтр, а далі у віскі… Думаєте, це відлякує клієнтів? Якби ж то, все навпаки!

Напій: Цсонгул (вино)
Особливі інгредієнти: Випорожнення

Ті, хто полюбляють цей напій кажуть, що він схожий на вино. Ми не пробували, але можемо сказати, що скидається він на лайно. А все тому, що основним інгредієнтом у ньому є випорожнення тварин. Їх змішують з лікарськими травами та спиртом, і залишають «бродити» на декілька місяців… Результат – самі розумієте який… Однак, екстримали говорять, що смачно….

Напій: Будь-який

Більше дивіться у відео

 Також дивіться: Ці морські чудовиська викрадають і їдять людей

Вгору

    Spelling error report

    The following text will be sent to our editors:

    ВГОРУ