УКР
УКР

Video: У фейкових республіках Донбасу з’явилися місцеві мобільні оператори

У фейкових республіках Донбасу з'явилися місцеві мобільні оператори. Називаються "Фенікс" і "Лугаком".

Взагалі-то вони з'явилися ще влітку і працюють на потужностях, які сепаратисти «віджали» у "Київстара". Але з осені вони стали активно рекламувати свої послуги. І зараз жителів так званих ДНР і ЛНР закликають переходити на нові мобільні номери.

Послуг небагато: клієнти можуть спілкуватися всередині мереж, між обома операторами і з російськими абонентами. Стартові пакети коштують 120 рублів – близько 40 гривень. За ці гроші абонент отримує безкоштовні дзвінки всередині мережі та на міські номери на окупованих територіях, а в Росію - за 5 рублів в хвилину (близько 2 гривень за хвилину). На цьому все: sms, мобільного інтернету або дзвінків на номери інших операторів, окрім Фенікса і Лугакома, немає.

У фейкових республіках Донбасу з’явилися місцеві мобільні оператори

0 Коментувати

У фейкових республіках Донбасу з’явилися місцеві мобільні оператори. Називаються “Фенікс” і “Лугаком”.

Взагалі-то вони з’явилися ще влітку і працюють на потужностях, які сепаратисти «віджали» у “Київстара”. Але з осені вони стали активно рекламувати свої послуги. І зараз жителів так званих ДНР і ЛНР закликають переходити на нові мобільні номери.

Послуг небагато: клієнти можуть спілкуватися всередині мереж, між обома операторами і з російськими абонентами. Стартові пакети коштують 120 рублів – близько 40 гривень. За ці гроші абонент отримує безкоштовні дзвінки всередині мережі та на міські номери на окупованих територіях, а в Росію – за 5 рублів в хвилину (близько 2 гривень за хвилину). На цьому все: sms, мобільного інтернету або дзвінків на номери інших операторів, окрім Фенікса і Лугакома, немає.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

10.12.2015 16:23
Завантаження...

Дивіться на ICTV


Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: