У “Чорнобильської пущі” вже третю добу гасять пожежу

У “Чорнобильської пущі”, в зоні відчуження, уже третю добу гасять пожежу. У лісі виявили новий осередок загоряння. Спалахнула суха трава і лісова підстилка. До гасіння залучили сотні рятувальників і 17 одиниць техніки, у тому числі пожежні літаки і вертоліт.

“На даний момент продовжуються роботи щодо гасіння пожежі. Загальна площа – близько 50 гектарів, до гасіння залучена авіація, вона здійснила 44 скиди води. За допомогою спеціальної техніки розчищено меліоративну смугу довжиною понад 15 кілометрів. Всього до гасіння пожежі долучено 99 осіб і 27 одиниць техніки”, – зазначила начальниця відділу Київського облуправління ДСНС Вікторія Рубан.

За її словами, на даний момент підвищення радіаційного фону не спостерігається.

Повний випуск програми дивіться тут

Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

    ВГОРУ