УКР
ICTV - Разом краще
УКР

Video: У “Чорнобильської пущі” вже третю добу гасять пожежу

У "Чорнобильської пущі", в зоні відчуження, уже третю добу гасять пожежу. У лісі виявили новий осередок загоряння. Спалахнула суха трава і лісова підстилка. До гасіння залучили сотні рятувальників і 17 одиниць техніки, у тому числі пожежні літаки і вертоліт.

"На даний момент продовжуються роботи щодо гасіння пожежі. Загальна площа – близько 50 гектарів, до гасіння залучена авіація, вона здійснила 44 скиди води. За допомогою спеціальної техніки розчищено меліоративну смугу довжиною понад 15 кілометрів. Всього до гасіння пожежі долучено 99 осіб і 27 одиниць техніки", – зазначила начальниця відділу Київського облуправління ДСНС Вікторія Рубан.

За її словами, на даний момент підвищення радіаційного фону не спостерігається.

Повний випуск програми дивіться тут

У “Чорнобильської пущі” вже третю добу гасять пожежу

0 Коментувати

У “Чорнобильської пущі”, в зоні відчуження, уже третю добу гасять пожежу. У лісі виявили новий осередок загоряння. Спалахнула суха трава і лісова підстилка. До гасіння залучили сотні рятувальників і 17 одиниць техніки, у тому числі пожежні літаки і вертоліт.

“На даний момент продовжуються роботи щодо гасіння пожежі. Загальна площа – близько 50 гектарів, до гасіння залучена авіація, вона здійснила 44 скиди води. За допомогою спеціальної техніки розчищено меліоративну смугу довжиною понад 15 кілометрів. Всього до гасіння пожежі долучено 99 осіб і 27 одиниць техніки”, – зазначила начальниця відділу Київського облуправління ДСНС Вікторія Рубан.

За її словами, на даний момент підвищення радіаційного фону не спостерігається.

Повний випуск програми дивіться тут

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

11.08.2015 12:28
Завантаження...

Ведучі каналу

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV


ВГОРУ
Вгору

    Spelling error report

    The following text will be sent to our editors: