Чому голлівудські акторки боялися Пенелопу Крус?

Пенелопа Крус фото

Пенелопа Крус була головною розлучницею в Голлівуді.

Коли ця іспанська крихітка вперше прилетіла до Америки, то знала всього дві фрази англійською: «Привіт. Як справи?» і «Я хочу працювати з Джонні Деппом». Та це не завадило Пенелопі Крус отримати звання найбільшої розлучниці в Голлівуді. Але якщо мовний бар’єр у стосунках вона подолала, то її норовливу іспанську вдачу приборкати не вдалося жодну американцю. Довгі роки вона шукала свою долю за океаном, та врешті знайшла там, де і не думала – у себе вдома.

Перші кроки Пенелопи Крус

Характер Пенелопи Крус завжди відрізнявся впертістю та норовливістю. Одного разу дівчина побачила фільм іспанського режисера П’єдро Альмодовара і вбила собі в голову, що вона стане актрисою. Так у 15 років вона почала шукати собі агента, але ніхто не хотів працювати з неповнолітньою і недосвідченою дівчиною. Пенелопа не здавалась, врешті після третьої спроби вона вмовила одного агента працювати з нею. Так вона потрапляє на кастинг кліпу іспанського гурту Mecano. Дівчина навіть починає зустрічатись з одним із музикантів.

Після цього, в 16, майбутня зірка приходить на кастинг свого першого іспанського фільму, де потрібно грати на пів оголеною у досить відвертих сценах. Пенелопа приховує свій вік і її затверджують на головну роль. Тоді вона і познайомилась з кремезним, але сором’язливим актором Хав’єром Бардемом. На той час Пенелопа зустрічалась зі своїм музикантом і наче не помічала, як закохано дивиться Бардем. Вона була занадто молода і не розсудлива, щоб роздивитись надійність і доброту актора.

Романи Пенелопи Крус

Після низки іспанських фільмів, які часто провалювались в прокаті, Пенелопа все одно перетворюється на секс-символ сучасності. Можливо, саме тому її помічають та запрошують до Голлівуду. Цей шанс вона просто не могла пропустити, незважаючи навіть на те, що зовсім не знала англійської. Але зйомки починаються моментально, і Пенелопа зазубрює свої фрази.

Також по темі: Фільм «Ескобар»: влада як найгірший наркотик

Як тільки акторка з’являється на майданчику, жоден голлівудський красунчик не може встояти. Вона зустрічається з Меттом Деймоном, Ніколасом Кейджем, Метью Макконахі та Томом Крузом. А коли дізнається, що кожен з них був в той момент в стосунках або й одружений з іншою, кліпає своїми великими очима та говорить, що все завжди починається з дружби.

З кожним романом Пенелопа все більше розуміла, що ніхто з заморських красенів не сприймає її серйозно. Усім подобається такий запальний темперамент, як у неї, але що з ним робити вони не знають. Тому просто йдуть і вона залишається одна. Насправді ж акторці набридли короткі романи, і вона завжди мріяла про надійного чоловіка і велику сім’ю. Їй вже за 30, і вона нарешті навчилась розбиратись в чоловіках. Але мабуть занадто добре, тому що більше ні з ким не зустрічається.

Справжнє кохання

Вона майже зневірилась, коли на зйомках у Вуді Аллена побачила знайоме обличчя. Хав’єр Бардем посміхнувся, і Пенелопа нарешті зрозуміла, що шукала своє щастя так далеко і довго, а воно було поруч. Адже ніхто не в змозі зрозуміти та приборкати її бурхливу емоційність так, як справжній іспанець. Пенелопа зізнається, що ніколи в житті не зустрічала такого надійного та доброго чоловіка, як Хав’єр. Нарешті в Голлівуді про Пенелопу не говорять, як про розлучницю. За нею закріпилась нова репутація – вірної дружини та чудової матусі.

Більше дивіться у відео

Нагадаємо, раніше Пенелопа Крус показала розкішну фігуру. 

Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

    ВГОРУ