Ці домашні тварини можуть заразити вас небезпечними хворобами

Ми їх любимо, пестимо, леліємо та вважаємо членами родини. Але чи знаєте ви, що пес, кіт і навіть папуга – небезпечні для вашого здоров’я? Вони переносять страшні хвороби, від яких страждають їх господарі.

тварина: Кіт

хвороба: Токсоплазмоз

симптоми: Температура, головний біль, ломота в тілі

Це пухнасте щастя, яке скручується клубочком у вас на колінах та ніжно муркотить, насправді навіть дуже небезпечне. Кіт може заразити вас токсоплазмозом. Це така паразитарна інфекція, яка передається від контакту з випорожненнями котика. Наприклад, ви вирішили, не одягаючи рукавички, змінити наповнювач у лотку пухнастого, а потім зовсім випадково почесали біля губи – справу зроблено, паразити потрапили у ваш організм.

У вас точно буде висока температура, головний біль, ломота в тілі і навіть збільшення лімфовузлів. І поки ви лікуватимете грип, хвороба може прогресувати і закінчитися операцією з видалення лімфовузлів. Тому, якщо ваш домашній улюбленець кіт – одягайте рукавички, коли чистите його лоток.

Раніше ми писали, що Ці кімнатні рослини можуть зруйнувати ваше здоров’я

Тварина: Пес

Хвороба: Лептоспіроз  

Симптоми: Температура, біль у мязах, нудота, блювота

Собака, звичайно, друг людини, але не в тих випадках, коли в його організмі живуть бактерії лептоспіри. Передатися людині вони можуть через контакт із сечею песика. Він міг десь в домі нагадити, а ви просто витерти ганчіркою і не помити руки. От і все – бактерії лептоспіри у вашому організмі починають «організовувати» хворобу лептоспіроз. І спочатку вам буде здаватися, що це просте харчове отруєння, а все через симптоми: висока температура, втрата апетиту, озноб, біль у м’язах, нудота, блювота. І якщо вчасно не почати лікування, то ваша печінка з нирками можуть добряче постраждати.

Тварина: Папуга

Хвороба: Орнітоз

Симптоми: Кашель, жар, головний біль, важкість дихання, біль у горлі

Ці красиві та розумні птахи можуть принести вам велику біду. Адже орнітоз передається не тільки через прямий контакт із птахом, а й повітряно-крапельним шляхом. Ну і якщо ваш птах любитель поклювати вас чи цілувати дзьобиком у губи, то ця любов може скінчитися серйозними наслідками. При орнітозі інфікуються легені людини, хвороба теж схожа на грип, однак зазвичай людей турбує кашель, важкість дихання, біль у горлі та підкріплюється це температурою і головним болем. Якщо вчасно не почати лікуватися – можна дістати пневмонію.

Більше дивіться у відео

Дивіться також: Пес назбирав три мільйони лайків на Facebook

Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

    ВГОРУ