Трьох українських військових звільнили з полону бойовиків
Трьох українських військових звільнили з полону бойовиків. Про це вчора відзвітувала СБУ президенту України Петру Порошенку.
Крім того, з боку бойовиків сказали, що українська сторона обміняла їх на шістьох осіб з гуманітарною групи Гліба Корнілова, які були взяті в полон 2 місяці тому.
Нагадаємо, радник голови СБУ Юрій Тандіт напередодні оприлюднив список з 183 українців, які ще в полоні.