ТОП найуспішніших жінок великої політики

Ними захоплюються і їх засуджують. Вони – найуспішніші жінки-політики світу. Багаті, могутні та популярні. Та яку ціну заплатили ці жінки, щоб стати тими, ким вони є сьогодні?

Гілларі Клінтон. З дитинства цілеспрямована і розумна,  Гілларі  мріяла про польоти у космос, а потім вирішила присвятити себе юриспруденції.

У 1969 році дівчина вступила до Єльського університету, де і познайомилася зі своїм майбутнім чоловіком – Біллом Клінтоном.  З цього моменту вони припинили існувати окремо. Разом Клінтони стрімко йшли до успіху. У 1993 році Білл Клінтон стає Президентом Сполучених Штатів Америки за допомогою дружини. За чітко сплановану передвиборчу кампанію чоловіка Гілларі Клінтон навіть жартівливо прозвали «пані Співпрезидент».  Власним розумом вона будувала блискучу  кар’єру чоловікові, залишаючись в його тіні. Та Білл не оцінив старань дружини. У 1996 році на увесь світ гримить скандал: «Білл Клінтон спить з Монікою Левінскі». Здавалося б, після гучних походеньок на ліво, Гілларі мала б покинути Біла Клінтона. Та несподівано для всіх, дружина стає на сторону чоловіка. Циніки кажуть – то був продуманий крок, щоб самій увійти у політику з чистою репутацією.

Чи то була любов до чоловіка й жіноча мудрість, чи продумана до деталей стратегія? Як би там не було, сьогодні Гілларі Клінтон – «політичний яструб» Америки, з думкою якої рахується чи не увесь світ.

Ангела Меркель. Полька за походженням, фізик за освітою. Як не дивно, але не зовсім приваблива Ангела була двічі заміжня. Зі своїм першим чоловіком, Ульріхом Меркелем, Ангела познайомилася у Лейпцизькому університеті, вийшла заміж, і взяла прізвище чоловіка. Та шлюб проіснував лише 4 роки. Як каже сама Ангела, цей союз був приречений, адже виходила заміж вона не через велике кохання, а тому, що всі виходили. Однак шлюб зруйнувало дещо інше… Чоловік хотів дітей, Ангела ж не могла народити… За деякими даними, у 23 роки вона почула страшний діагноз – безпліддя. Шлюб розвалився.  Через два роки непримітна дівчина знайомиться з хіміком Йоахімом Зауером. Вона розбила його сім’ю.  Жага простого жіночого  щастя  не зупинила Ангелу ні перед чим. Від першого шлюбу чоловік Ангели має двох синів. Для нього питання батьківства не було гострим. А для неї? Іноді Ангела з сумом каже, мовляв, хотіла дітей,  але не склалось… Інколи жартує, що діти її цікавили тільки до приходу у велику політику…

Більше дивіться у відео

 

Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

    ВГОРУ