УКР
УКР

Video: ТОП досягнень України за двадцять п’ятий рік незалежності

Українці – надзвичайно талановита нація. Ми вміємо бути першими у будь-якій галузі – від науки до спорту. І нам дійсно є чим пишатися!

«Ранок у Великому Місті» зібрав 5 найвизначніших досягнень українців за двадцять пятий рік незалежності, і вони – до вашої уваги.

1. Повітряний рекорд

Український літак «Мрія» успішно приземлився в австралійському Перті, доставивши туди з Чехії комерційний вантаж - 130 - тонний електрогенератор. Подивитися на посадку найбільшого в світі літака прийшли кілька десятків тисяч людей. У аеропорті навіть розбили наметовий табір. На рахунку Ан-225 «Мрія» – 240 світових рекордів .

2. Олімпійський тріумф

Результат 39 та 279 тисячних секунди приніс українцеві Юрію Чебану блискучу перемогу у веслуванні на каное на Олімпійських іграх в Ріо. Юрій встановив рекорд олімпійських ігор, перевершивши... свій власний результат 2012 року, коли також здобув золото.

3. Переможний брейк-данс

Українець Олег Кузнецов виграв чемпіонат світу з брейк-дансу, який проходив в Антверпені. Олег, відомий як бі-бой Kuzya, з'явився буквально з нізвідки, він навіть не був заявлений в основному складі. В результаті, Кузя не тільки пройшов класифікацію і вийшов у фінал, але і всуху обіграв відомого танцюриста.

4. Тунель кохання і вірності

Тунель кохання в Клевані Рівненської області потрапив в ТОП - 17 казкових місць, який склав BuzzFeed – один з найпопулярніших американських порталів новин і розваг. Чотирикілометрове диво природи з дерев і кущів поступово перетворюється на місце паломництва закоханих. Тут саджають квіти і дають клятви вірності.

5. Льодове диво

Наймоднішою розвагою в Богуславі стає катання на ковзанах. Два роки тому компанія оператор державних лотерей МСЛ за свій рахунок побудувала в цьому невеликому районному центрі льодовий палац «Ледограй». Тепер у день ​​тут займаються дитячі секції  з фігурного катання та хокею, а ввечері на льодовий променад на ковзанах збираються цілими родинами. Крім того, «Ледограй» став центром спортивного туризму в регіоні. З'явилися у Ледограя і свої перші чемпіони: 24 вихованця стали призерами регіональних і всеукраїнських змагань в сезоні 2015-2016. Наприклад, 9-річна фігуристка Юліана Вільгань здобула цілих дві перемоги на всеукраїнських змаганнях.

ТОП досягнень України за двадцять п’ятий рік незалежності

0 - 0 Коментувати

Українці – надзвичайно талановита нація. Ми вміємо бути першими у будь-якій галузі – від науки до спорту. І нам дійсно є чим пишатися!

«Ранок у Великому Місті» зібрав 5 найвизначніших досягнень українців за двадцять пятий рік незалежності, і вони – до вашої уваги.

1. Повітряний рекорд

Український літак «Мрія» успішно приземлився в австралійському Перті, доставивши туди з Чехії комерційний вантаж – 130 – тонний електрогенератор. Подивитися на посадку найбільшого в світі літака прийшли кілька десятків тисяч людей. У аеропорті навіть розбили наметовий табір. На рахунку Ан-225 «Мрія» – 240 світових рекордів .

2. Олімпійський тріумф

Результат 39 та 279 тисячних секунди приніс українцеві Юрію Чебану блискучу перемогу у веслуванні на каное на Олімпійських іграх в Ріо. Юрій встановив рекорд олімпійських ігор, перевершивши… свій власний результат 2012 року, коли також здобув золото.

3. Переможний брейк-данс

Українець Олег Кузнецов виграв чемпіонат світу з брейк-дансу, який проходив в Антверпені. Олег, відомий як бі-бой Kuzya, з’явився буквально з нізвідки, він навіть не був заявлений в основному складі. В результаті, Кузя не тільки пройшов класифікацію і вийшов у фінал, але і всуху обіграв відомого танцюриста.

4. Тунель кохання і вірності

Тунель кохання в Клевані Рівненської області потрапив в ТОП – 17 казкових місць, який склав BuzzFeed – один з найпопулярніших американських порталів новин і розваг. Чотирикілометрове диво природи з дерев і кущів поступово перетворюється на місце паломництва закоханих. Тут саджають квіти і дають клятви вірності.

5. Льодове диво

Наймоднішою розвагою в Богуславі стає катання на ковзанах. Два роки тому компанія оператор державних лотерей МСЛ за свій рахунок побудувала в цьому невеликому районному центрі льодовий палац «Ледограй». Тепер у день ​​тут займаються дитячі секції  з фігурного катання та хокею, а ввечері на льодовий променад на ковзанах збираються цілими родинами. Крім того, «Ледограй» став центром спортивного туризму в регіоні. З’явилися у Ледограя і свої перші чемпіони: 24 вихованця стали призерами регіональних і всеукраїнських змагань в сезоні 2015-2016. Наприклад, 9-річна фігуристка Юліана Вільгань здобула цілих дві перемоги на всеукраїнських змаганнях.

25.08.2016
Загрузка...

Дивіться на ICTV


Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору