Тимчук: делегація ДНР вирушить у Москву для консультацій

Делегація так званої ДНР вирушить у Москву для консультацій, бо їх не влаштовують перебої в поставках російської допомоги.

Про це на своїй сторінці в Facebook написав народний депутат, координатор групи “Інформаційний опір” Дмитро Тимчук.

Справа в тому, що після того, як було змінено кураторів бойовиків, озброєння поставляють не так часто, та й грошей платити стали менше. Це терористів не влаштовує, тому вони їдуть з’ясовувати стосунки особисто.

Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

    ВГОРУ