УКР
УКР

Тетяна Козаченко розповіла, як запустити “машину відповідальності”

0 - 0 Коментувати

Корупція – найстрашніший ворог нашого суспільства. А правоохоронні органи, які повинні захищати громадян від беззаконня, стали частиною цієї корупційної машини. Прокуратура – не виняток. Часто головними аргументами для її працівників є не закон і справедливість, а готівка.

“Люди, які мають великі посади, усіма силами намагаються на них втриматися. Вони отримують невеликі зарплати, але живуть у чудових домах, їздять на чудових авто і не уявляють себе поза цією системою. Вони готові триматися за посади зубами, і робити все, що завгодно, щоб на них залишитися – у тому числі порушувати закон”, – розповідає директор департаменту Міністерства юстиції з питань люстрації Тетяни Козаченко

Вона упевнена: щоб “машина відповідальності” запрацювала і корупція припинилася, необхідно, щоб до прокуратури прийшли нові люди. Задля цього потрібно провести конкурс. Люди є, вони готові прийти і це буде якісний персонал нового рівня.

Втім, за словами Тетяни Козаченко, позитивні зрушення вже є.

“Люстрація відбувається за критеріями, визначеними Парламентом. Сьогодні вже поламано корупційні ланцюжки, вертикаль адміністративного і політичного впливу”, – зазначає вона.

Повний випуск програми дивіться тут

Читайте ще: Реформування прокуратури: коли низи не можуть, а верхи не хочуть

22.04.2015
Загрузка...

Дивіться на ICTV


Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору