Уряд готується до чергового підвищення комунальних тарифів?

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман сам запропонував парламенту розглянути резолюцію про недовіру до Уряду. У разі відхилення резолюції – Кабмін на рік отримає імунітет від звільнення.

14 квітня виповнився рік від призначення Володимира Гройсмана на посаду голови Кабміну. З цього часу в Уряду закінчився річний імунітет від відставки – і тепер у Верховній Раді можуть розглянути резолюцію про недовіру до Кабміну. Напередодні сам Гройсман закликав парламент поставити на голосування це питання.

 Але навіщо Гройсман ініціює його розгляд? Експерти пояснюють: прем’єр-міністр впевнений, що голосів за відставку Кабінету Міністрів наразі в парламенті немає.

 На початку весни ініціювати відставку Кабінету Міністрів намагалась партія «Батьківщина». Але зараз жодна політична сила не в змозі звільнити Уряд, а Володимиру Гройсману – поки немає альтернативи.

Таким чином, провал в Верховній Раді резолюції про недовіру буде як раз на руку Гройсману, – зазначають експерти. Завдяки цьому Кабінет Міністрів отримає імунітет від звільнення на найближчий час і зможе спокійно займатись непопулярними реформами, не переймаючись через можливу відставку.

 Наприклад, серед непопулярних рішень, які чекають на Уряд найближчим часом, експерти називають чергове підвищення комунальних тарифів.

 Більше дивіться у відео

Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

    ВГОРУ