Стейки “Конституційні”, або За що пролилася кров під Верховною Радою
У понеділок 31 серпня Верховна Рада приймала у першому читанні поправки до Конституції щодо децентралізації влади.
Тобто, передачі частини повноважень від Києва – регіонам. Наприклад, право розпоряджатися коштами від податків, акцизних зборів, самостійно ухвалювати рішення місцевими радами, але лише в рамках українських законів та Конституції.
Також змінами передбачені певні особливі умови самоврядування у частинах Луганської та Донецької областей. Розгляд поправок неабияк розжарив пристрасті у стін парламенту. Пролилася кров.
Саме тому шеф-редактор “Ранку у Великому Місті” Костянтин Ігнатчук сьогодні вирішив підсмажити стейки “Конституційні” – з кров’ю.