УКР
УКР

Video: Спокусливому актору знадобилося 16 років, щоб освідчитись

Талановитий актор Хав’єр Бардем усе життя страждав від надмірної сором’язливості, проте зміг одружитися з однією з найкрасивіших жінок світу і стати зіркою.

Хав'єр Бардем народився у акторській родині. Тому про те, яка це важка робота, хлопець знав від самого дитинства… Після народження маленького Хаві – батько одразу пішов із родини. А тендітна матуся, звісно, актриса, інколи місяцями чекала на ролі. Протягом цього часу жінка та троє її дітей жили буквально на копійки!

Грошей у родині не додалося, тому бідоласі нічого іншого не залишилося, як почати підробляти… актором! :) Авжеж, у нормальних людей все навпаки. Інші прагнуть зніматися. Але з Хав’єром було по-іншому. Він зглянувся на акторську кар’єру – лише, щоб підзаробити! Та стати художником.

Проте скільки б хлопець не тужився, художника з нього так і не вийшло. А ось за акторством, навпаки, все склалося.

Лотерейний квіток Хав’єр витягнув тоді, коли йому запропонували роль у стрічці «Шинка! Шинка!» Актора нарешті помітили режисери. Та було ще дещо… Тоді вперше, Бардем побачив її… молоденьку акторку, гарячу іспанку Пенелопу Крус. Сором’язливий Хав’єр навіть подумати не міг, що така краля колись гляне в його бік. Коротше, красуня не про нього… Тому швидко нетерплячий парубок почав залицятися до іншої – перекладачки на ім’я Крістіна. Їхній зв'язок розтягнувся на цілих 10 років.

Увесь цей час спокусливий актор навіть не дивився наліво і був зразковим чоловіком. Мабуть, все через сором’язливість. :) Чого не скажеш про Пенелопу – секс-символ Іспанії номер один – жінка крутила безліч романів із зірками першого ешелону, допоки доля знову не підсунула цим двом нову зустріч. Через 15 років Хав’єру та Пенелопі запропонували зіграти пристрасну пару у стрічці «Вікі Крістіна Барселона». На цей раз Бардем ґав не ловив. Подумаєш! Для цього Бардему знадобилося лише якихось 16 років! :)

Сьогодні, вже подружжя, Хав’єр та Пенелопа виховують двох дітей. Мабуть, як заведено у Бардемів, майбутніх акторів. Адже від долі не втечеш!

Більше дивіться у відео

Спокусливому актору знадобилося 16 років, щоб освідчитись

0 Коментувати

Талановитий актор Хав’єр Бардем усе життя страждав від надмірної сором’язливості, проте зміг одружитися з однією з найкрасивіших жінок світу і стати зіркою.

Хав’єр Бардем народився у акторській родині. Тому про те, яка це важка робота, хлопець знав від самого дитинства… Після народження маленького Хаві – батько одразу пішов із родини. А тендітна матуся, звісно, актриса, інколи місяцями чекала на ролі. Протягом цього часу жінка та троє її дітей жили буквально на копійки!

Грошей у родині не додалося, тому бідоласі нічого іншого не залишилося, як почати підробляти… актором! 🙂 Авжеж, у нормальних людей все навпаки. Інші прагнуть зніматися. Але з Хав’єром було по-іншому. Він зглянувся на акторську кар’єру – лише, щоб підзаробити! Та стати художником.

Проте скільки б хлопець не тужився, художника з нього так і не вийшло. А ось за акторством, навпаки, все склалося.

Лотерейний квіток Хав’єр витягнув тоді, коли йому запропонували роль у стрічці «Шинка! Шинка!» Актора нарешті помітили режисери. Та було ще дещо… Тоді вперше, Бардем побачив її… молоденьку акторку, гарячу іспанку Пенелопу Крус. Сором’язливий Хав’єр навіть подумати не міг, що така краля колись гляне в його бік. Коротше, красуня не про нього… Тому швидко нетерплячий парубок почав залицятися до іншої – перекладачки на ім’я Крістіна. Їхній зв’язок розтягнувся на цілих 10 років.

Увесь цей час спокусливий актор навіть не дивився наліво і був зразковим чоловіком. Мабуть, все через сором’язливість. 🙂 Чого не скажеш про Пенелопу – секс-символ Іспанії номер один – жінка крутила безліч романів із зірками першого ешелону, допоки доля знову не підсунула цим двом нову зустріч. Через 15 років Хав’єру та Пенелопі запропонували зіграти пристрасну пару у стрічці «Вікі Крістіна Барселона». На цей раз Бардем ґав не ловив. Подумаєш! Для цього Бардему знадобилося лише якихось 16 років! 🙂

Сьогодні, вже подружжя, Хав’єр та Пенелопа виховують двох дітей. Мабуть, як заведено у Бардемів, майбутніх акторів. Адже від долі не втечеш!

Більше дивіться у відео

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

21.06.2017 22:07
Завантаження...

Дивіться на ICTV


Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: