Скільки коштує зняти житло у Чикаго

Чикаго – одне з найбагатших і найрозвинутіших міст США. Мільйони мріють там оселитися. Втім, це не так просто. Щоб орендувати квартиру в американському Чикаго треба мати хорошу кредитну історію, гроші на нові меблі і бажано без домашніх тварин. Подробицями поділилась українка Оля, яка підкорює Америку вже третій рік.

Чикаго фото

Батьківщина джазу, місто слави мафіозі Аль Капоне і один з найвідоміших мегаполісів Сполучених Штатів – Чикаго, саме тут оселилася наша героїня. Країна можливостей і перспектив, американська казка про яку мріють мільйони. Однак, як і в будь-якій казці, Олі довелося боротися за своє щасливе існування і за дах над головою.

Орендувати житло у Чикаго просто не вийде. Спочатку треба заповнити спеціальну анкету і заплатити за неї від 40 до 80 доларів. У цій анкеті орендатор заповнює загальну інформацію про себе, враховуючи місце роботи, дохід а також соціальний номер, за допомогою якого орендодавець може перевірити його кредитну історію. У США кредитна історія має важливе значення. І звісно, якщо справа стосується оренди житла, то на кредитний рейтинг звертають увагу в першу чергу.

Ціни на квартири різні, спочатку Оля винаймала маленьку квартиру-студію і платила за неї 770 доларів за місяць. Зараз Оля винаймає однокімнатну квартиру і платить за неї 1400 доларів. Як і в Україні, у США працює правило, чим ближче до центру міста, тим вища ціна на оренду .

Зазвичай квартири в Америці здаються без меблів, є лише кухонний гарнітур. Українка каже, що обставити житло не так вже і дорого, як за американськими стандартами. Не нове ліжко можна купити за 100-200 доларів.

Оля щаслива власниця собаки і кішки, але це дуже проблемно. За тварину зазвичай доплачують, це може бути від 50 до 100 доларів за місяць. Втім, є одна умова за якої власники житла майже не мають права відмовити орендаторам з тваринами. Це якщо у власника депресія, а собака чи котик – лікар.

Сполучені Штати Америки – країна, в якій нюанси мають значення. Тут спочатку вивчають людину з ніг до голови, а лише потім здають їй квартиру, звісно, якщо з нею немає собаки або, якщо окрім собаки є ще депресія. І хоч зачепитися тут складно, але ті, хто зміг – не шкодують.

Також дивіться: У Австрії на день святого Миколая дітям дарують вугілля

Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

    ВГОРУ