Що зруйнувало життя Мелані Гріффіт?

Секс-символ 90-х, затребувана акторка і дружина самого Антоніо Бандераса – таким було життя Мелані Гріффіт років двадцять тому. Сьогодні вона – самотня, не затребувана, та й від минулої краси нічого не залишилося.

мелані гріффіт фото

Невідомо, що більше прославило цю жінку – її ролі, зовнішність, скандали або чоловіки. Мелані Гріффіт – одна з тих, хто мав всі шанси називатися легендою кіно і щасливою жінкою, однак щоразу вона відмовлялася приймати щедрі подарунки долі.

Те, що Мелані стане акторкою, було відомо, коли вона була ще в утробі матері. Донька продюсера Пітера Гріффіта і донька музи самого Гічкока Тіппі Хедрен не могла піти іншим шляхом. У 9 місяців дівчинка вперше знялася в рекламі, потім мама-акторка змогла долучити доньку і до великого кіно, і навіть своє перше кохання Мелані зустріла не за шкільною партою, а на знімальному майданчику.

Їй 14, йому, актору Дону Джонсону, 22. Здавалася, ніяких стосунків і бути не може. Однак мама дозволила, сподіваючись, що перспективний актор допоможе її доньці швидше вибитися в люди. І він допоміг, але зовсім не у професії. Разом з новим коханим вчорашня пай-дівчинка Мелані подалася в усі тяжкі – наркотики, алкоголь і божевільні витівки. У 16 років вона вже почала жити разом із навіженим бой-френдом, а коли їй виповнилося 18 – Дон їй освідчився. Мелані погодилася вийти заміж, однак подружнє життя їй швидко набридло. На дівчину раптом зійшло осяяння, вона зрозуміла, в яку прірву котиться, тому вирішила покинути чоловіка, не проживши з ним і півроку в статусі офіційної дружини.

Гріффіт почала лікуватися від залежностей, а коли вилікувалася – знову зустріла кохання. Із актором-красенем Стівеном Бауером Мелані вдруге пішла під вінець, народила йому сина, однак батько першої дитини не виявився тим самим, кого шукала матір. Актори розлучилися після семи років подружнього життя. Мелані знову згадала погані звички, знову була вимушена звернутися до реабілітаційного центру. А коли вона вдруге дала відсіч залежностям, в її житті знову з’явився той, хто колись зробив її залежною – її перший чоловік.

Жінка знову погодилася стати дружиною Дона Джонсона. Крім того, від хлопця, в якого колись закохалася 14-річна Мелані, майже нічого не залишилося. Дон подорослішав, зав’язав з алкоголем та наркотиками. Колись безвідповідальний гуляка виявився чудовим батьком не лише для доньки Дакоти, яку Мелані йому народила, а й для її сина від попереднього шлюбу, однак навіть це не вберегло родину від розлучення. Хтось каже, що Дон згадав молодість, почав пити і зраджувати Мелані, хтось каже, що це Мелані не змогла встояти перед красенем Антоніо Бандерасом. Так чи інакше, через вісім років подружнього життя Гріффіт і Джонсон знову опинилися в суді для того, щоб розлучитися.

Гріффіт і справді дуже швидко вийшла заміж вчетверте – за Антоніо Бандераса. Антоніо піклувався про жінку, полюбив її дітей, а поява спільної дитини тільки зміцнила їхній шлюб. Здавалося, Бандерас завжди був поруч із дружиною. І коли загоювалися її рани після автомобільної аварії, і коли вона пристрастилася до знеболювального, і коли через це вона знову опинилася в реабілітаційному центрі. Потім був рак шкіри, який викликали численні пластичні операції, потім травма коліна, через яку Мелані знову згадала про диво-пігулки, і знову реабілітаційний центр. Так тривало довгих вісімнадцять років. Але одного дня чоловіку набридло підкорювати гору, яка не підкорюється, тому і цей ідеальний для Мелані шлюб розпався.

Більше дивіться у відео

Дивіться також: Кетрін Зета-Джонс лікувалася у психлікарні через постійні депресії

Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

    ВГОРУ