Що робити, якщо ваші речі зіпсували у хімчистці?

Ведучий рубрики «Кримінал в деталях» адвокат Куц Ярослав розповів усю правду про погані хімчистки та «брудні» справи, які у них кояться.

Ви віддали до хімчистки свій найкращий піджак? Більше ви його можете не побачити…

30-річний киянин готувався до важливої ділової зустрічі. Чоловік віддав забруднений піджак у хімчистку, а коли повернувся за ним через тиждень – співробітники, як ні в чому не бувало, сказали, що жакету немає. Попросили почекати тиждень, потім ще і ще. Коли в чоловіка увірвався терпець – тільки тоді в хімчистці визнали, що його піджак вкрали.

Вам винесли куртку після прання та перефарбування? А у вас квадратні очі, ви просто не впізнаєте свою річ? Знайома історія?

Так сталося зі студенткою в Дніпрі. Вона заплатила подвійну ціну за те, щоб її куртку попрали та пофарбували індивідуально, а не з чужими речами в купі. А співробітники пропустили її по дешевому тарифу. А половину грошей просто поклали до своїх кишень. Забирала дівчина свою річ в сльозах. Білосніжна куртка перетворилася на тьмяний непотріб з плямами від неякісної фарби. Більше того, коли студентка намагалася отримати хоч якісь пояснення, працівники хімчистки звинуватили її у тому, що, мовляв, куртка була в занедбаному стані і до чистки.

Тож, щоб не стати жертвою несумлінних співробітників хімчистки, дотримуйтесь наступних порад:

-Уважно перевіряйте квитанцію, яку вам видають у хімчистці перед пранням речей. Забираючи вашу сорочку – її мають ретельно оглянути. І чітко вказати в додатку до квитанції, які конкретно дефекти на ній були. Потім, раптом ваш одяг зіпсують, ви матимете докази, що ваш одяг був цілим, без дірок та відірваних ґудзиків.

-Отримали чисті речі, уважно огляньте, чи якісно зробили свою роботу працівники хімчистки.

-У разі виявлення дефектів на отриманих речах – співробітник має скласти акт з їх переліком. А хімчистка має виплатити вам компенсацію.  Відмовляються? Звертайтеся до Спілки захисту прав споживачів.

Більше дивіться у відео

Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

    ВГОРУ