Торік в Україні зникло 35 000 людей. Хто і задля чого викрадає людей та дітей посеред білого дня? Та як не стати наступною жертвою?
Найчастіше людей викрадають заради грошей. Беруть їх у заручники, а з родичів вимагають викуп. Звісно, за жертвою злочинці стежать. І полюють на тих, з кого є що взяти.
Дітей теж часто викрадають заради бізнесу. Але іншого. Малих змушують жебракувати. Утім, буває і значно гірший сценарій. Викрадених дітей продають на органи. Так на Миколаївщині невідомі викрали маленьку дівчинку, а вже через два тижні її тіло знайшли без внутрішніх органів.
На першому ж місці серед зниклих в Україні – підлітки. Неповнолітніх дівчат викрадають, ґвалтують і потім вбивають, аби замести сліди. Другий варіант – тінейджери в поганих стосунках зі своїми близькими і самі втікають з дому.
А ще зараз дуже популярний серед підлітків флешмоб-зникнення. Це така собі божевільна гра. Діти спеціально самі зникають на добу. А батьки в цей час просто шаленіють від переживань.
Друзі, якщо вас намагаються викрасти, максимально привертайте увагу оточуючих і піднімайте галас. А якщо ви вже в руках у злочинців, спробуйте прикинутися, що вам зле. Або ж намагайтеся розчулити викрадачів.
Встановіть контакт з викрадачами і попросіть зателефонувати вашим рідним. Це може допомогти вас визволити.
А ще краще – про всяк випадок встановіть на телефон спеціальний мобільний додаток і активуйте тривожну кнопку. У разі викрадення сигнал SOS одразу отримають родичі та поліція.
Більше дивіться у відео
Дивіться також: Чому батьки стають вбивцями власних дітей?
Як роботодавці кидають українців на гроші
Як водні атракціони калічать людей?
Як безпечно подорожувати автостопом: правила, що рятують життя
Хто відбирає у киян квартири
Чим небезпечний лікар, який приймає онлайн?
Злодії маскуються під поліцейських і грабують українців
Ринок №1 у Європі: Україну заполонила нелегальна зброя
Як у сервісних центрах ламають техніку?