УКР
УКР

Video: Що робити, якщо дружина – трудоголік

Моя дружина – трудоголік. І день і ніч проводить на роботі, а на особисте життя в неї зовсім не залишається часу.

З такою скаргою звернувся до "Ранку в Великому Місті" наш глядач. Серед власних варіантів вирішення проблеми він пропонує такі: знайти коханку або змусити дружину звільнитися з роботи.

"Якщо ви спробуєте завести коханку, то ризикуєте втратити дружину. Тому робити цього я вам не раджу. Щодо другого варіанту – перед тим, як змусити дружину звільнитися, треба зрозуміти, чому вона так багато працює", – каже психолог Наталя Шестак.

За її словами, якщо дружина проводить багато часу на роботі – вона отримує там щось таке, що не отримує від вас.

"Якщо вона заробляє більше, ніж ви – візьміть відповідальність на себе і почніть заробляти більше, щоб дружина могла розслабитися. Якщо ж на роботі вона отримує більше уваги як жінка – замисліться. Одного вечора влаштуйте романтичну зустріч вдома, щоб вона відчула, що увага й кохання чекають на неї вдома, і щоб хотілося скоріше прийти додому", – радить Наталя Шестак.

Що робити, якщо дружина – трудоголік

0 Коментувати

Моя дружина – трудоголік. І день і ніч проводить на роботі, а на особисте життя в неї зовсім не залишається часу.

З такою скаргою звернувся до “Ранку в Великому Місті” наш глядач. Серед власних варіантів вирішення проблеми він пропонує такі: знайти коханку або змусити дружину звільнитися з роботи.

“Якщо ви спробуєте завести коханку, то ризикуєте втратити дружину. Тому робити цього я вам не раджу. Щодо другого варіанту – перед тим, як змусити дружину звільнитися, треба зрозуміти, чому вона так багато працює”, – каже психолог Наталя Шестак.

За її словами, якщо дружина проводить багато часу на роботі – вона отримує там щось таке, що не отримує від вас.

“Якщо вона заробляє більше, ніж ви – візьміть відповідальність на себе і почніть заробляти більше, щоб дружина могла розслабитися. Якщо ж на роботі вона отримує більше уваги як жінка – замисліться. Одного вечора влаштуйте романтичну зустріч вдома, щоб вона відчула, що увага й кохання чекають на неї вдома, і щоб хотілося скоріше прийти додому”, – радить Наталя Шестак.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

23.03.2015 17:42
Завантаження...

Дивіться на ICTV


Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: