УКР
УКР

Video: Сергій Квіт: система державного замовлення – це рецидив сталінського часу

Про переваги дванадцятирічної освіти, систему держаного замовлення , - розповів наш ранковий гість міністр освіти і науки Сергій Квіт. Україна зараз намагається наблизитися до європейського рівня освіти. За словами міністра: "Якщо ми хочемо розуміння Європи, Америки, Австралії та інших частин світу, ми маємо бути суголосні 12-річній сучасній освіті". Сергій Квіт зазначає, що момент переходу до нової системи буде поступовим. І лише ті діти, які вступлять у 2016 році, закінчать дванадцятилітню школу. Міністр запевнив, що до того часу, держава зможе забезпечити матеріально-технічну базу і професійний кадровий склад. За словами Квіта, наша система освіти перевантажена і не цікава. З цього приводу було чимало скарг від початкової та старшої школи. Тому є конкретна необхідність у змінах.  Багатьох також цікавить питання державного замовлення. Тобто чи буде забезпечене безкоштовне навчання і чи залишиться воно взагалі. "Держава буде підтримувати учнів і надавати часткове безплатне навчання, але ми маємо розуміти, що нічого безкоштовного не існує", - підсумував міністр освіти. За його словами стара система – це пострадянський пережиток часу.

Сергій Квіт: система державного замовлення – це рецидив сталінського часу

0 Коментувати

Про переваги дванадцятирічної освіти, систему держаного замовлення , – розповів наш ранковий гість міністр освіти і науки Сергій Квіт.

Україна зараз намагається наблизитися до європейського рівня освіти. За словами міністра: “Якщо ми хочемо розуміння Європи, Америки, Австралії та інших частин світу, ми маємо бути суголосні 12-річній сучасній освіті”.

Сергій Квіт зазначає, що момент переходу до нової системи буде поступовим. І лише ті діти, які вступлять у 2016 році, закінчать дванадцятилітню школу. Міністр запевнив, що до того часу, держава зможе забезпечити матеріально-технічну базу і професійний кадровий склад.

За словами Квіта, наша система освіти перевантажена і не цікава. З цього приводу було чимало скарг від початкової та старшої школи. Тому є конкретна необхідність у змінах.  Багатьох також цікавить питання державного замовлення. Тобто чи буде забезпечене безкоштовне навчання і чи залишиться воно взагалі.

“Держава буде підтримувати учнів і надавати часткове безплатне навчання, але ми маємо розуміти, що нічого безкоштовного не існує”, – підсумував міністр освіти. За його словами стара система – це пострадянський пережиток часу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

18.08.2015 15:21
Завантаження...

Ведучі каналу

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV


Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: