УКР
ICTV - Разом краще
УКР

Video: Сергій Лещенко відповів на 55 провокаційних питань за 5 хвилин

Сергій Лещенко – український журналіст, політик, народний депутат. Вважає Україну країною можливостей, а українців називає однією з найосвіченіших націй пострадянського простору, де кваліфікована робоча сила може конкурувати навіть із Китаєм. Сергій Лещенко прийняв виклик журналістів, і в рамках проекту «55 за 5» відповів на 55 питань за 5 хвилин. - Що ви виконали з обіцянок, ставши депутатом? - Ми створили антикорупційний орган, запровадили електронні декларації і створили спосіб, щоб партії були незалежними від олігархів.  - В Україні є свобода слова? - В Україні є гібридна свобода слова. З одного боку, є розмаїття телевізійних каналів, але з іншого боку – вони всі контролюються олігархами. - Савченко справді могла підірвати Верховну Раду? - Я цього не виключаю. - Війна на Донбасі закінчиться? - Я думаю, це перспектива найближчих п’яти років. - Сьогодні Україна може очистити окуповані території за допомогою армії? - Ні, це неможливо, тому що є постійна підтримка з боку Росії. - Ви багата людина? - Якщо порівнювати з тими, хто сидить у сесійній залі, то я, напевно, входжу в ТОП найменш заможних. Але якщо дивитися на суспільство, то, напевно, я належу до середнього класу. - Чим ви заробляєте на життя, окрім депутатської зарплати? - Я ще пишу статті і веду відеоблог на 24 каналі. - Що вам дав Майдан? - Він дав усьому суспільству абсолютно нову реальність, яку ми всі не до кінця використали. - Що потрібно бійцям АТО понад усе? - Реально відчувати, що вони роблять свою справу недарма. Більше дивіться у відео Нагадаємо, раніше в проекті «55 за 5» взяв участь Фагот

Сергій Лещенко відповів на 55 провокаційних питань за 5 хвилин

0 Коментувати

Сергій Лещенко – український журналіст, політик, народний депутат. Вважає Україну країною можливостей, а українців називає однією з найосвіченіших націй пострадянського простору, де кваліфікована робоча сила може конкурувати навіть із Китаєм.

Сергій Лещенко прийняв виклик журналістів, і в рамках проекту «55 за 5» відповів на 55 питань за 5 хвилин.

– Що ви виконали з обіцянок, ставши депутатом?

– Ми створили антикорупційний орган, запровадили електронні декларації і створили спосіб, щоб партії були незалежними від олігархів.

 – В Україні є свобода слова?

– В Україні є гібридна свобода слова. З одного боку, є розмаїття телевізійних каналів, але з іншого боку – вони всі контролюються олігархами.

– Савченко справді могла підірвати Верховну Раду?

– Я цього не виключаю.

– Війна на Донбасі закінчиться?

– Я думаю, це перспектива найближчих п’яти років.

– Сьогодні Україна може очистити окуповані території за допомогою армії?

– Ні, це неможливо, тому що є постійна підтримка з боку Росії.

– Ви багата людина?

– Якщо порівнювати з тими, хто сидить у сесійній залі, то я, напевно, входжу в ТОП найменш заможних. Але якщо дивитися на суспільство, то, напевно, я належу до середнього класу.

– Чим ви заробляєте на життя, окрім депутатської зарплати?

– Я ще пишу статті і веду відеоблог на 24 каналі.

– Що вам дав Майдан?

– Він дав усьому суспільству абсолютно нову реальність, яку ми всі не до кінця використали.

– Що потрібно бійцям АТО понад усе?

– Реально відчувати, що вони роблять свою справу недарма.

Більше дивіться у відео

Нагадаємо, раніше в проекті «55 за 5» взяв участь Фагот

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

03.04.2018 18:00
Завантаження...

Ведучі каналу

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV


ВГОРУ
Вгору

    Spelling error report

    The following text will be sent to our editors: