СБУ підозрює особистого перекладача Гройсмана у роботі на користь російських спецслужб

Співробітники Служби безпеки України викрили чиновника секретаріату Кабміну на діяльності в інтересах спецслужб Росії. Шпигун ворожої держави працює під боком у прем’єр-міністра та слухає всі його розмови з іноземцями.

Служба безпеки України підозрює Станіслава Єжова, заступника керівника протоколу прем’єр-міністра, особистого перекладача Володимира Гройсмана, у державній зраді. У СБУ запевняють: Єжов працював на спецслужби Російської Федерації і передавав їм інформацію про закордонні поїздки і переговори прем’єра Гройсмана. Затримали Єжова прямо на робочому місті, виводили через центральний вхід під телекамеру, яка начебто випадково опинилася на місці.

Раніше ми писали, що Екс-директор нацрозвідки США назвав Трампа агентом Путіна

Єжов, за свідченням його колег та знайомих, один з найкращих перекладачів в Україні. Він два роки працював у посольстві України в США, також жив в Словенії. За версією СБУ, під час одного з довготривалих відряджень його й завербували росіяни. У період президентства Віктора Януковича Єжов працював в Адміністрації президента. Перекладати для Володимира Гройсмана він почав ще тоді, коли той був спікером Верховної Ради. Разом із шефом Єжов перейшов і на роботу до Уряду. Дружина Єжова – громадянка Росії, спеціаліст з атомної енергетики, кандидат наук, працює в компанії ДТЕК та тримає заощадження в російському Сбербанку.

Дружина Єжова назвала його затримання абсурдом, у Кремлі заявили, що їм нічого не відомо про начебто їхнього агента. Фахівці звертають увагу на те, що затримання перекладача відбулося публічно, у той час коли справи проти агентури – це, зазвичай, закритий процес. Росіяни дуже прискіпливо ставляться до своїх агентів, і в те, що вони використовували відкриті канали зв’язку, як стверджує СБУ, повірити важко, відзначають експерти. Крім того, ніяких доказів шпигунської роботи Єжова поки не надано. Чому його не перевербували, якщо він був важливим агентом, теж питання відкрите.

Не відхиляють фахівці й політичного забарвлення справи. Затримання Єжова може бути ударом по позиціях Володимира Гройсмана і елементом боротьби між різними гілками влади всередині України. Адже прем’єр несе особисту відповідальність за прийняття на роботу, переміщення між посадами начебто шпигуна Росії. Хоч, за деякими свідченнями, Гройсман і сприяв затриманню власного перекладача. У будь-якому разі, суспільство потребує оприлюднення реальних фактів шпигунської роботи всередині Уряду та ретельної перевірки інших держслужбовців, наближених до перших осіб держави.

Більше дивіться у відео

Дивіться також: Російські ЗМІ в США визнали іноземними агентами

Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

    ВГОРУ