Російський політик пропонує Україні спільно розвивати Крим
Анексія Криму добила російську економіку і довела до повномасштабної кризи. Росіяни шоковані тим, що відбувається в країні. На форумах і в соціальних мережах вони скаржаться на ціни і рівень життя.
Єдиний вихід з кризи лежить через відмову від Криму – такої думки дотримується російський громадський діяч Іван Стариков.
Він вважає, що Крим має вийти зі складу Росії, але не повертатися до України, а стати незалежною державою. При цьому Севастополь як війьково-морську базу Росії Старіков пропонує оголосити суверенною територією.
“Далі між Росією та Україною підписується угода про спільний розвиток республіки Крим. Створюється союзний Уряд, визначаються джерела фінансування – і після цього Крим стає насправді хорошим курортом. Відповідно, з нього знімаються всі економічні санкції – і ми виповзаємо з цієї ситуації. Адже сьогодні Крим руйнує економіку Росії”, – наголошує Іван Старіков.