УКР
УКР

Video: Росія використовує Сербію, щоб знищити Європу зсередини

Сербія –  це інструмент Росії для знищення Європи. Таку заяву нещодавно зробив посол України в Сербії Олександр Александрович. На думку дипломата, Росія використовує Сербію для створення хаосу та розгортання нової війни на Балканах. Як Росія намагається дестабілізувати Європу руками Сербії? Сербія намагається вступити до Європейського Союзу і водночас зберігає традиційно дружні стосунки з Кремлем. На загрози від політики подвійних стандартів нещодавно вказав посол України в Сербії Олександр Александрович в інтерв’ю сербським ЗМІ. «Росія готує сербських найманців до вбивства українців. Росія використала сербських екстремістів для перевороту у Чорногорії. Росія заохочує сербський сепаратизм у Республіці Сербській для дестабілізації Боснії. Росія використовує сербський фактор для дестабілізації Македонії. Росія продає свої літаки Сербії, щоб створити напруженість у відносинах з Хорватією. Чи сербський народ дійсно цього хоче? Ви дозволите Росії використовувати вас для знищення Європи?» – говорить Олександр Александрович, посол України в Сербії. Раніше ми писали, що Росія використовує Угорщину для сепаратистських провокацій в Україні Вплив Росії на Сербію дійсно значний. Російському Газпрому належить вся енергетична галузь країни. Росія – єдиний постачальник нафти й газу до Сербії. Белград  досі так і не приєднався до західних санкцій проти Москви. Враховуючи стратегічний курс ЄС по приєднанню країн Балканського півострову – Сербія може стати агентом Росії в самому серці Європи, кажуть експерти. Тісні стосунки сербів та росіян склалися історично. Саме завдяки підтримці Російської імперії на початку XX століття з Балкан вдалося витиснути Османську імперію. Під час Другої світової війни Балкани від нацистів звільняла радянська армія. Щоправда, головну роль у звільненні Балканського півострова відіграли другий та третій українські фронти, про що російська пропаганда, як повелося, не згадує. На словах Белград нібито підтримує територіальну цілісність України. Проте на практиці Сербія дуже в’яло перешкоджає своїм найманцям, які воюють проти України на боці окупанта. Під час анексії Криму загони сербських добровольців з руху четників діяли разом з російським військами. Серби також воюють на Донбасі разом з терористами з псевдореспублік Л/ДНР. Плани «руського міра» простягаються далеко на Захід та можуть бути реалізованими завдяки таким країнам-сателітам як Сербія. Тому протидія Кремлю важлива нині не лише для України, а й для усього західного світу в цілому. Більше дивіться у відео Дивіться також:Президент Чехії пропонує узаконити анексію Криму шляхом виплати компенсації

Росія використовує Сербію, щоб знищити Європу зсередини

0 Коментувати

Сербія –  це інструмент Росії для знищення Європи. Таку заяву нещодавно зробив посол України в Сербії Олександр Александрович. На думку дипломата, Росія використовує Сербію для створення хаосу та розгортання нової війни на Балканах. Як Росія намагається дестабілізувати Європу руками Сербії?

Сербія намагається вступити до Європейського Союзу і водночас зберігає традиційно дружні стосунки з Кремлем. На загрози від політики подвійних стандартів нещодавно вказав посол України в Сербії Олександр Александрович в інтерв’ю сербським ЗМІ.

«Росія готує сербських найманців до вбивства українців. Росія використала сербських екстремістів для перевороту у Чорногорії. Росія заохочує сербський сепаратизм у Республіці Сербській для дестабілізації Боснії. Росія використовує сербський фактор для дестабілізації Македонії. Росія продає свої літаки Сербії, щоб створити напруженість у відносинах з Хорватією. Чи сербський народ дійсно цього хоче? Ви дозволите Росії використовувати вас для знищення Європи?» – говорить Олександр Александрович, посол України в Сербії.

Раніше ми писали, що Росія використовує Угорщину для сепаратистських провокацій в Україні

Вплив Росії на Сербію дійсно значний. Російському Газпрому належить вся енергетична галузь країни. Росія – єдиний постачальник нафти й газу до Сербії. Белград  досі так і не приєднався до західних санкцій проти Москви. Враховуючи стратегічний курс ЄС по приєднанню країн Балканського півострову – Сербія може стати агентом Росії в самому серці Європи, кажуть експерти.

Тісні стосунки сербів та росіян склалися історично. Саме завдяки підтримці Російської імперії на початку XX століття з Балкан вдалося витиснути Османську імперію. Під час Другої світової війни Балкани від нацистів звільняла радянська армія. Щоправда, головну роль у звільненні Балканського півострова відіграли другий та третій українські фронти, про що російська пропаганда, як повелося, не згадує.

На словах Белград нібито підтримує територіальну цілісність України. Проте на практиці Сербія дуже в’яло перешкоджає своїм найманцям, які воюють проти України на боці окупанта. Під час анексії Криму загони сербських добровольців з руху четників діяли разом з російським військами. Серби також воюють на Донбасі разом з терористами з псевдореспублік Л/ДНР.

Плани «руського міра» простягаються далеко на Захід та можуть бути реалізованими завдяки таким країнам-сателітам як Сербія. Тому протидія Кремлю важлива нині не лише для України, а й для усього західного світу в цілому.

Більше дивіться у відео

Дивіться також:Президент Чехії пропонує узаконити анексію Криму шляхом виплати компенсації

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

09.11.2017
Завантаження...

Дивіться на ICTV


Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: