Реєстрація на участь у ЗНО розпочнеться вже з 1 лютого
Нагадуємо всім абітурієнтам, що реєстрація на участь у зовнішньому незалежному оцінюванні розпочнеться вже з 1 лютого і триватиме до 4 березня
Цього року для вступу до вищих навчальних закладів абітурієнти повинні подати сертифікати ЗНО тільки 2016 року. А кожен учасник має право скласти тести не більше ніж з 4 предметів.