Ремонтники квартир розводять українців на гроші

Зібралися робити ремонт? Найважливіше – не прогадати з вибором прораба і бригади.

ремонт у квартирі фото

Кляті ремонтники. Олена ніколи не забуде що вони зробили з її новенькою квартирою. Бригада обіцяла все: від шпаклювання до сантехніки. Недорого. І ось що вийшло – зламаний кран, зіпсована ванна і балкон, що протікає.

Не хочете, аби таке зробили з вашою квартирою, у жодному разі не довіряйте майстрам-універсалам. Сантехнік не може бути електриком. На вас просто хочуть добряче заробити. Тому прораб Олександр радить винаймати окремого спеціаліста для кожного завдання.

А ще ремонтники можуть вас добряче кинути на будматеріалах. Наприклад, куплять дешеву китайську плитку, а вам скажуть, що це дорога німецька. І чек із захмарними сумами додадуть. Суть в тому, що купують вони все за копійки, а гроші, які залишаються, кладуть собі в кишеню. Крім того, важливо самому обирати будматеріали, щоб вони були якісними.

Якщо ремонтники без совісті – ваша оселя запросто може перетворитися на хостел чи забігайлівку. Із п’яними застіллями.

Наша героїня Олена віддала всі гроші будівельникам наперед. І дуже про це шкодує. Бо потім не було кому і як пред’являти претензії. Експерт Олександр Савчук радить ніколи не віддавати всі гроші заздалегідь, а тільки за виконані відрізки роботи.

Не хочете стати жертвою шахраїв? Звертайтеся до перевірених вашими знайомими майстрів; обов’язково укладайте з ними угоду і вказуйте в ній увесь перелік робіт; їхню вартість і терміни здачі; будматеріали купуйте самостійно або разом із прорабом. Контролюйте всі етапи роботи. І ремонт не стане для вас жахіттям.

Більше дивіться у відео

Дивіться також: Ремонтники у сервісних центрах розводять українців на гроші

Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

    ВГОРУ