Психологи-аферисти здатні довести вас до самогубства

Життя зараз складне. І все більше людей звертаються за допомогою до психологів та психіатрів, які, до речі, можуть виявитися не лише непрофесіоналами, але й шахраями. Більше знає ведучий рубрики «Кримінал в деталях» адвокат Куц Ярослав.  

Їх називають лікарями душі. Вони заспокоять, дадуть пораду та навіть вилікують. Втім, не всі. Деякі доведуть вас до сказу, а може й взагалі – до самогубства.

Звертаючись у повному відчаї до психолога, ви і не здогадуєтеся, що можете стати для нього лише об’єктом для викачування грошей. А ваші душевні проблеми так і залишаться невирішеними.

Горе-фахівці користуються безпорадністю людини, яка готова віддати останні гроші, аби тільки скинути увесь накопичений моральний тягар. Такі психологи-шахраї введуть в оману, придумають неіснуючий діагноз і переконають у тому, що вам потрібен недешевий тривалий курс лікування. Непомітно для себе ви станете залежним від цих сеансів. Результату так і не отримаєте, а грошей витратите дуже багато.

Не хочете потрапити до рук психолога чи психіатра-афериста? Для початку перевірте його резюме, документи про освіту та зберіть відгуки про його роботу.

  • Обов’язково зверніть увагу на спеціалізацію фахівця. Перед вами сімейний психотерапевт, чи, наприклад, психоаналітик. А якщо ви знаходите фахівця, який переконує що сфера його діяльності надто широка і він вирішить усі ваші проблеми – не співпрацюйте з ним. Найімовірніше – це шарлатан.
  • Якщо психолог тягне час, не дає конкретних порад і не може чітко пояснити навіщо вам нові сеанси – йдіть від нього. Він просто качає з вас гроші.
  • Ваш психіатр наполягає, щоб ви вживали певні ліки, пігулки або ж стверджує, що вам необхідно пройти курс у лікарні – не поспішайте сліпо виконувати його настанови. Проконсультуйтесь ще з кількома спеціалістами. Він може бути непрофесіоналом або ж шахраєм.

Більше дивіться у відео

Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

    ВГОРУ