Психолог розповів, як захиститися від грабіжників-гіпнотизерів

Вони можуть одним поглядом ввести вас у транс, одним дотиком відключити і одним рухом відібрати все. Якщо до вас підійшли підозрілі незнайомці, заводять розмову, і ви відчуваєте, як раптово втрачаєте концентрацію – це грабіжники-гіпнотизери.

У Києві дві жінки використали прийоми гіпнозу, аби пограбувати чоловіка. Вони завели з ним розмову, просили грошей, а коли той відмовив, продовжували щось казати під ніс. Що було далі – чоловік не пригадує. Утім, коли отямився, зрозумів, що залишився без золотої каблучки. Шахрайки поцупили.

«Є таке поняття, як пост-амнезія. Не буде пояснень, що сталося. Це буде людині незрозуміло», – розповідає психолог і гіпнотерапевт Іван Сторчак.

Неймовірно. У столиці чоловік заворожував своїх жертв всього лише однією фразою – «Хай не збідніє рука того, хто дає». Саме ці магічні слова допомогли зловмиснику обікрасти кафе та інших постраждалих.

У Бердичеві ж, що на Запоріжжі, за кілька хвилин незнайомець без погроз та зброї переконав працівників двох заправок віддати йому всю виручку. Таким чином він забрав понад 8 тисяч гривень. Постраждалі касири стверджують, що це був точно гіпнотизер. Після розмови з ним люди ще довго відходили.

«Починається діалог, вас розслабляє буквально за півхвилини декількома словами, словоформами, і далі ви вже починаєте плавитися, як воскова свічка, і робити те, що людині треба», – пояснює психолог і гіпнотерапевт Іван Сторчак.

Якщо ви стали жертвою гіпнотизерів-грабіжників – шукати їх треба по гарячих слідах. Одразу ж звертатися до поліції, шукати свідків, записи із камер відеоспостереження. Однак довести вину і притягнути таких злочинців до відповідальності дуже важко, навіть якщо є відеозаписи.

Тому, якщо не хочете всіх цих проблем, не розмовляйте з підозрілими незнайомцями на вулиці. Роблять компліменти, нав’язливо намагаються щось дізнатися? Одразу переривайте діалог, це можуть бути шахраї-гіпнотизери.

«Відвести очі, якщо вийде, просто розвернутися і піти, вибачитися і сказати: «У мене немає можливості зараз розмовляти», – радить психолог і гіпнотерапевт Іван Сторчак

Ще один спосіб захиститися – контратакувати. Ставте у відповідь абсолютно нелогічні запитання. Це зіб’є з пантелику зловмисників. І гіпноз не діятиме.

Більше дивіться у відео

Дивіться також: Шахраї-гіпнотизери дурять людей за допомогою дивних фраз

Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

    ВГОРУ