УКР
УКР

Video: Психолог розповіла, як перетворити дружбу на кохання

З Катею ми дружимо давно. Втім, нещодавно я зрозумів, що хочу не просто з нею дружити. Мрію, щоб вона була моєю дівчиною, але не знаю, як правильно перевести стосунки на новий рівень. З такою проблемою звернувся до "Ранку у Великому Місті" наш глядач Олександр. Серед власних варіантів її вирішення він запропонував такі: почати залицятися до подруги Катерини, щоб дівчина приревнувала, або напоїти Катю і скористатися моментом. "Якщо ви почнете залицятися до іншої дівчини, це навряд чи зіграє на вашу користь. Адже ви поки що не знаєте, чи цікаві їй як хлопець. Якщо вона не зацікавлена у романтичних стосунках з вами – то просто поступиться своїй подрузі", - коментує психолог Наталя Шестак. Також вона вважає, що якщо напоїти дівчину і скористаєтеся ситуацією – вона образиться на все життя – і ви точно втратите можливість почати з нею стосунки. "Я рекомендую частіше влаштовувати заходи зі спільними інтересами. Наприклад, похід у театр, у кіно, катання на роликах, де ви можете підтримати її під руку. Лагідні дотики викликають народження гормону ніжності. Кілька таких дотиків – і ви відчуєте зворотній зв'язок від дівчини", – рекомендує Наталя Шестак. Повний випуск програми дивіться тут

Психолог розповіла, як перетворити дружбу на кохання

0 Коментувати

З Катею ми дружимо давно. Втім, нещодавно я зрозумів, що хочу не просто з нею дружити. Мрію, щоб вона була моєю дівчиною, але не знаю, як правильно перевести стосунки на новий рівень.

З такою проблемою звернувся до “Ранку у Великому Місті” наш глядач Олександр. Серед власних варіантів її вирішення він запропонував такі: почати залицятися до подруги Катерини, щоб дівчина приревнувала, або напоїти Катю і скористатися моментом.

“Якщо ви почнете залицятися до іншої дівчини, це навряд чи зіграє на вашу користь. Адже ви поки що не знаєте, чи цікаві їй як хлопець. Якщо вона не зацікавлена у романтичних стосунках з вами – то просто поступиться своїй подрузі”, – коментує психолог Наталя Шестак.

Також вона вважає, що якщо напоїти дівчину і скористаєтеся ситуацією – вона образиться на все життя – і ви точно втратите можливість почати з нею стосунки.

“Я рекомендую частіше влаштовувати заходи зі спільними інтересами. Наприклад, похід у театр, у кіно, катання на роликах, де ви можете підтримати її під руку. Лагідні дотики викликають народження гормону ніжності. Кілька таких дотиків – і ви відчуєте зворотній зв’язок від дівчини”, – рекомендує Наталя Шестак.

Повний випуск програми дивіться тут

17.03.2015 21:00
Завантаження...

Дивіться на ICTV


Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору