УКР
УКР

Video: Психолог розповіла, як навчити дружину готувати

Моя дружина огидна готує. Тож, мені щоразу доводиться давитися її стравами та імітувати задоволенням від так званого борщу.

З такою проблемою звернувся до "Ранку у Великому Місті" наш глядач. Серед власних варіантів вирішення проблеми він пропонує такі: відвести дружину до своєї мами, щоб та навчила її куховарити, або подарувати сертифікат на кулінарні курси.

"Якщо відвести дружину до мами на навчання або подарувати кулінарну книгу, вона точно образиться, оскільки подумає, що не варта вашого ідеалу", – каже психолог Наталя Шестак.

Замість цього вона пропонує значно оригінальніший спосіб вирішення проблеми.

"У вихідний день підіть із дружиною до кафе або ресторану, причому саме туди, де вам точно подадуть смачну страву, наприклад, борщ. Коли будете пробувати цей борщ, акцентуйте увагу дружини на його особливостях, скажіть, чому він смачний. Потім скажіть, що у вашої мами в борщі теж є певні секрети і порівняйте таким чином: "От цікаво, у тебе один борщ, у мами другий, тут – третій, і як же сильно з кожною добавкою, з кожним секретом цей борщ змінюється!", – радить психолог.

За її словами, після цього дружина обов’язково запитає, який борщ вам подобається найбільше.

"Відповідаючи на це питання, скажіть, що всі борщі смачні по різному, але більш за все вам подобається страва з секретом вашої мами. Повірте, після такої заяви дружина обов’язково поцікавиться рецептом борщу вашої мами, і вам не доведеться її в чомусь змушувати", – впевнена Наталя Шестак.

Психолог розповіла, як навчити дружину готувати

0 Коментувати

Моя дружина огидна готує. Тож, мені щоразу доводиться давитися її стравами та імітувати задоволенням від так званого борщу.

З такою проблемою звернувся до “Ранку у Великому Місті” наш глядач. Серед власних варіантів вирішення проблеми він пропонує такі: відвести дружину до своєї мами, щоб та навчила її куховарити, або подарувати сертифікат на кулінарні курси.

“Якщо відвести дружину до мами на навчання або подарувати кулінарну книгу, вона точно образиться, оскільки подумає, що не варта вашого ідеалу”, – каже психолог Наталя Шестак.

Замість цього вона пропонує значно оригінальніший спосіб вирішення проблеми.

“У вихідний день підіть із дружиною до кафе або ресторану, причому саме туди, де вам точно подадуть смачну страву, наприклад, борщ. Коли будете пробувати цей борщ, акцентуйте увагу дружини на його особливостях, скажіть, чому він смачний. Потім скажіть, що у вашої мами в борщі теж є певні секрети і порівняйте таким чином: “От цікаво, у тебе один борщ, у мами другий, тут – третій, і як же сильно з кожною добавкою, з кожним секретом цей борщ змінюється!”, – радить психолог.

За її словами, після цього дружина обов’язково запитає, який борщ вам подобається найбільше.

“Відповідаючи на це питання, скажіть, що всі борщі смачні по різному, але більш за все вам подобається страва з секретом вашої мами. Повірте, після такої заяви дружина обов’язково поцікавиться рецептом борщу вашої мами, і вам не доведеться її в чомусь змушувати”, – впевнена Наталя Шестак.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

23.03.2015 13:26
Завантаження...

Дивіться на ICTV


Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: