УКР

Video: Психолог розповіла, як навчити дружину економити

Дружина звикла жити на широку ногу, вона витрачає дуже багато грошей на манікюр, педикюр, масаж та інші салонні процедури. Здається, навчити її економити – не можливо. З такою проблемою до "Ранку у Великому Місті" звернувся наш глядач. Серед власних варіантів вирішення проблеми він запропонував такі: почати ходити до салону самому і сказати, що не витрачає грошей, вигнати дружину на роботу, або знайти нову супутницю життя. "Якщо ви теж будете ходити на манікюр, дружина почне витрачати на себе ще більше, адже вона відчує в вас конкурента. Якщо ви змусите дружину піти на роботу, вона може подумати, що ви її перестали кохати і всі блага віддаєте комусь іншому. Якщо ж оберете третій варіант – змінити дружину – немає жодної гарантії, що нова супутниця життя буде економною", – коментує психолог Наталя Шестак Натомість вона радить всі затрати в родині обговорювати спільно, щоб ваша друга половинка розуміла, скільки у вас є коштів на манікюр, педикюр та інші задоволення. "Дружина повинна знати, скільки коштів на місяць або на тиждень може витрачати на процедури. Зважаючи на це, вона має самостійно планувати витрати і робити висновки: можливо, варто знайти майстра дешевше, взагалі не робити ту чи іншу процедуру, робити її рідше або самостійно. А може – просто піти на роботу, щоб не залежати від вас і заробляти стільки, щоб вистачало на всі бажані процедури", – радить Наталя Шестак.

Психолог розповіла, як навчити дружину економити

0 Коментувати

Дружина звикла жити на широку ногу, вона витрачає дуже багато грошей на манікюр, педикюр, масаж та інші салонні процедури. Здається, навчити її економити – не можливо.

З такою проблемою до “Ранку у Великому Місті” звернувся наш глядач. Серед власних варіантів вирішення проблеми він запропонував такі: почати ходити до салону самому і сказати, що не витрачає грошей, вигнати дружину на роботу, або знайти нову супутницю життя.

“Якщо ви теж будете ходити на манікюр, дружина почне витрачати на себе ще більше, адже вона відчує в вас конкурента. Якщо ви змусите дружину піти на роботу, вона може подумати, що ви її перестали кохати і всі блага віддаєте комусь іншому. Якщо ж оберете третій варіант – змінити дружину – немає жодної гарантії, що нова супутниця життя буде економною”, – коментує психолог Наталя Шестак

Натомість вона радить всі затрати в родині обговорювати спільно, щоб ваша друга половинка розуміла, скільки у вас є коштів на манікюр, педикюр та інші задоволення.

“Дружина повинна знати, скільки коштів на місяць або на тиждень може витрачати на процедури. Зважаючи на це, вона має самостійно планувати витрати і робити висновки: можливо, варто знайти майстра дешевше, взагалі не робити ту чи іншу процедуру, робити її рідше або самостійно. А може – просто піти на роботу, щоб не залежати від вас і заробляти стільки, щоб вистачало на всі бажані процедури”, – радить Наталя Шестак.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

18.03.2015 18:38
Завантаження...

Дивіться на ICTV


Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: