Проти російського телеканалу порушено справу за перевищення гучності реклами
Федеральна антимонопольна служба Росії звинуватила телеканал Росія-1 у перевищенні рівня гучності реклами.
Телеканал, відомий спотвореною передачею інформації, порушив закон про рекламу, який обмежує рівень гучності рекламних роликів.
Вимірювання показали, що гучність реклами перевищена в діапазоні від 2,0 децибел до 4,4 децибел. Закон забороняє перевищувати гучність рекламних роликів в порівнянні з основним контентом більш, ніж на 1,5 децибела.