Виконроби наводять злодіїв на квартири українців

Збираєтесь робити ремонт і найняти виконроба? Остерігайтеся виконробів-аферистів. Як вони кидають на гроші, і чим ще небезпечні – знає наш кримінальний експерт, адвокат Ярослав Куц.  

1. Цю аферу провернули на Одещині. Господарі розпочали ремонт у щойно придбаній квартирі. Найняли виконроба. Той обіцяв сформувати команду з кваліфікованих майстрів.

А насправді найняв безпритульних емігрантів, які на ремонтах геть не розуміються. Процес ремонту навмисно затягував на довгий строк. А найманцям дозволяв у цій квартирі ночувати. Та ще й гроші з них за житло брав! Господарі дізналися про це, лише коли раптово приїхали рано вранці без попередження. А при детальному огляді виявили купу недоліків у вже зробленій роботі.

Порада. Щоб не стати жертвою таких шахраїв, наймаючи когось, неодмінно укладайте договір. В ньому має бути прописане все до дрібниці! Кількість людей в бригаді, скільки часу вони мають перебувати на об’єкті, та в який термін завершать ремонт.

2. Ще один популярний типаж – виконроби-кидали. Вони зазвичай спеціалізуються на клієнтах, дуже далеких від організації ремонтних робіт.

Вони надають вам чеки з захмарними сумами на будівельні матеріали. Насправді ж, купують найдешевше та неякісне. Китайське одоробло. Ви віддасте йому тисячі, а вже за місяць все зіпсується та відвалиться!

Порада. Ніколи не віддавайте гроші, не перевіривши, чи співпадають матеріали з тим, що вказано в кошторисі. Завжди купуйте необхідне особисто. Або разом з вииконробом. Якщо розумієте, що вас дурять, та хочуть нажитися – звертайтеся до поліції.

3. Ви робите ремонт. І в цей час хтось обкрадає квартири ваших сусідів? Не дивуйтеся, якщо прийдуть поліцейські і одягнуть наручники на вашого виконроба.

Порада. Завжди наймайте лише перевірених ремонтників! Ніяких людей з вулиці. Неодмінно перевіряйте їхні документи. А краще ще й сфотографуйте. У разі чого, поліції буде легше їх знайти.

Більше дивіться у відео   

Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

    ВГОРУ