Про ці іграшки мріяли усі діти 90-х

Тетріс, тамагочі, розкидай – ви ще не розчулилися? Просто зараз ми змусимо вас просльозитися. Адже саме для вас – найпопулярніші  іграшки 90-х, про які мріяли всі.

віртуальний домашній вихованець

Іграшка: Тамагочі

Особливість: Електронний домашній улюбленець

Ви можете уявити 90-ті без тамагочі? От і ми ні. Покажіть хоч одну дитину чи підлітка з 90-х, яка не мріяла про цю гру? З’явилася на світ ця забавка лише у 1996, але швидко набрала популярність. Завдання гри – доглядати за електронним домашнім улюбленцем: годувати його, вкладати спати, слідкувати за рівнем здоров’я. Якщо не встиг зробити ці справи, коли тамагочі пропищав – то все, тваринка помре! Однак тамагочі був надто дорогим, тому більшість дітей могли тільки про нього мріяти і заздрити крутеликам, у яких він був.

Іграшка: Тетріс

Особливість:  Електронне «доміно»

Цю іграшку можна було побачити ледь не в кожній родині. Якщо зараз подивитися на гаджет, то він виглядає досить кумедно – велика штуковина з маленьким екраном. Однак тетріс був настільки популярним, що з приходом комп’ютерів цю гру перевели в електронну версію та навіть продовжують виробництво портативних тетрісів, тільки  осучаснених. З’явився тетріс у кінці 80-х, а от широкої популярності набув вже у 90-х. Основним завданням було «скласти тетріс», тобто розмістити фігурки так, щоб весь екран був ними заставлений. За кожну лінію гравець отримував певну кількість балів.

Іграшка: Райдуга

Особливість: Кольорова пружинка

Насправді іграшку придумали ще у 40-х роках в Америці. Але на простори нашої країни вона потрапила лише у 90-ті – із китайського ринку. Взагалі ця гра покликана заспокоювати нерви, а справжня її назва – «слінкі». Однак замість того, щоб заспокоювати нерви та перекидати пружинку з руки в руку, діти 90-х придумали їй інше застосування.  Райдугу ставили на найвищу сходинку, а кінець опускали на наступну, таким чином пружинка самостійно перескакувала зі сходинки на сходинку, чим і завоювала інтерес у дітей.

Більше дивіться у відео

Дивіться також: Свиням організовують власні змагання із футболу

Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

    ВГОРУ