УКР
УКР

Video: “Правий сектор” погрожує зірвати гей-парад у Києві

"Правий сектор" погрожує зірвати гей-парад у Києві. Така інформація з'явилася в соціальних мережах. Ще в травні секс-меншини заявили, що 6 червня в столиці пройде "Марш рівності". Але бійцям з 13-го батальйону "Правого сектора" ця ідея не сподобалася.

"Ми як партія заявляємо, що ми проти цього. Ми напишемо відкритий лист меру Києва Віталію Кличку і попросимо, щоб він звернувся до Окружного адміністративного суду м. Києва з проханням заборонити цю ходу. Адже воно викликає нездоровий конфлікт в українському суспільстві під час війни", – зазначив керівник інформаційного центру "Правого сектора" Артем Скоропадський.

Повний випуск програми дивіться тут

“Правий сектор” погрожує зірвати гей-парад у Києві

0 Коментувати

“Правий сектор” погрожує зірвати гей-парад у Києві. Така інформація з’явилася в соціальних мережах. Ще в травні секс-меншини заявили, що 6 червня в столиці пройде “Марш рівності”. Але бійцям з 13-го батальйону “Правого сектора” ця ідея не сподобалася.

“Ми як партія заявляємо, що ми проти цього. Ми напишемо відкритий лист меру Києва Віталію Кличку і попросимо, щоб він звернувся до Окружного адміністративного суду м. Києва з проханням заборонити цю ходу. Адже воно викликає нездоровий конфлікт в українському суспільстві під час війни”, – зазначив керівник інформаційного центру “Правого сектора” Артем Скоропадський.

Повний випуск програми дивіться тут

03.06.2015 16:40
Завантаження...

Дивіться на ICTV


Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору