УКР
УКР

Поради, завдяки яким вас не ошукають в Інтернеті

0 - 0 Коментувати

Купляти товари через Інтернет – зручно, швидко та дешево. Але не радійте завчасно, якщо знайшли потрібну річ за мізерну ціну. Можліво, вас намагаються ошукати.

Інколи шахраї створюють на короткий термін підробні інтернет-магазини. Клієнтів приваблюють надто низькими цінами. Головне – переконати жертву наперед сплатити за товар повну вартість. Так злочинці можуть заволодіти вашими грішми та секретними реквізитами вашої банківської карткі. Ну і омріяний товар ви, звісно, теж не побачите.

Навіть купуючи на відомих і перевірених сайтах оголошень, будьте пильними/ Попри те, що популярні онлайн-дошки оголошень періодично перевіряють опубліковані оголошення, це не панацея від злодіянь.

І ще одна вагома порада. На сторінках в інтернеті, де ви збираєтесь сплатити щось карткою, треба бути дуже пильними. Зверніть увагу на рядок з адресою сайту. Якщо на початку стоять чотири літери: http, краще не користуватися цим сервісом. Хакери дуже легко зламають систему захисту та заволодіють вашими особистими даними, у тому числі й секретним тризначним СVV-кодом зі зворотнього боку банківської картки. Аби убезпечити себе, шукайте сайти, де на початку рядку зображений замок а після п’ять літер – https. Такі ресурси обладнанні додатковими системами захисту, які зламати буде набагато складніше.

Повний випуск програми дивіться тут

20.05.2015
Загрузка...

Дивіться на ICTV


Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору