УКР
УКР

Video: Понад 60 бойовиків звільнені від відповідальності

Понад 60 бойовиків, які не скоювали тяжких злочинів і щиро розкаялися у скоєному, звільнені від відповідальності. Її зняли тільки з тих, хто добровільно здався українським правоохоронцям, - повідомляють в СБУ. Тепер всі екс-бойовики повернулися до своїх родин.

Служба безпеки закликає всіх бойовиків одуматися і здатися добровільно. Є тільки дві умови: так звані "добровольці" не повинні брати участі у вбивствах, тортурах, згвалтуваннях і інших тяжких злочинах, а також – мають щиро бажати виправити власні помилки чесною працею на благо України.

Повний випуск програми дивіться тут

Понад 60 бойовиків звільнені від відповідальності

0 - 0 Коментувати

Понад 60 бойовиків, які не скоювали тяжких злочинів і щиро розкаялися у скоєному, звільнені від відповідальності. Її зняли тільки з тих, хто добровільно здався українським правоохоронцям, – повідомляють в СБУ. Тепер всі екс-бойовики повернулися до своїх родин.

Служба безпеки закликає всіх бойовиків одуматися і здатися добровільно. Є тільки дві умови: так звані “добровольці” не повинні брати участі у вбивствах, тортурах, згвалтуваннях і інших тяжких злочинах, а також – мають щиро бажати виправити власні помилки чесною працею на благо України.

Повний випуск програми дивіться тут

19.08.2015
Загрузка...

Дивіться на ICTV


Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору