УКР
УКР

Почерк може розповісти оточуючим про ваші таємниці

0 - 0 Коментувати

Хочете дізнатись, якою є людина насправді? Про що думає та на що здатна? Для цього не обов’язково бути екстрасенсом чи провидцем. Достатньо подивитися на її почерк.

Будь-який співробітник СБУ проходить курс психографії. Він точно знає – чим більший нахил літер у почерку, тим менша сила волі людини. Злите написання літер свідчить про розвинену логіку, окреме – про хорошу інтуїцію.

Якщо рядки хиляться донизу – людина занепадає духом, оптимісти пишуть з легким зміщенням рядків догори. Дрібний почерк – ознака економної чи жадібної людини, розмашистим зазвичай пишуть щедрі люди

Деякі компанії навіть замовляють графологічні експертизи майбутніх співробітників, щоб обрати найкращих.

“Це допомагає дізнатися, чи буде людина старанною й ефективною на робочому місці”, – впевнена графолог Аліса Анісімова.

Професійний графолог Олександр Фармагей проводив експеримент та аналізував почерки злочинців, що відбували покарання у в’язниці.

“У насильників – свої ознаки, у вбивць – свої, у тих, хто наносить важкі тілесні ушкодження – свої. У них багато прикрас у буквах”, – розповідає графолог Олександр Фармагей.

Ви будете здивовані, але ще в СРСР,  коли людина потрапляла до лікарні, в неї брали зразок почерку. Якщо після лікування почерк покращувався, пацієнта виписували.

“У хворих на туберкульоз відбувається різке послаблення тиску, у людей, що мають проблеми з серцем, часто бувають злами на стінках літер”, – пояснює Олександр Фармагей.

Графологи стверджують: по почерку можна не лише дізнатися про фізичні захворювання людини, а й про її психічні розлади.

“Утискання літер говорить про психічні відхилення. Крім того, чим більше прикрас – тим більше патологій. Психічно хворі пишуть з прикрасами, намагаються красиво оформлювати”, – вважає Аліса Анісімова.

Тож при першому знайомстві можете не гадати, з якою людиною маєте справу. Просто попросіть її написати для вас кілька рядків.

Повний випуск програми дивіться тут

02.06.2015
Загрузка...

Дивіться на ICTV


Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору