УКР
УКР

Пінгвіни освідчуються своїм половинкам, а устриці можуть змінювати стать

0 - 0 Коментувати

Природа завжди нас дивує. Ви знали, що пінгвіни роблять пропозицію своїй половинці, як люди? Або що устриця може змінювати стать? Ми навіть не думали, що таке можливо.

Істота: Миша

Особливість: Близько 260 кісток у тілі

У тілі в гризуна є близько 260 кісток, а в людини – лише 206. І ми собі навіть уявити не можемо, як у маленькому тільці мишки розміром лише 9-10 см може вміститися цілих 260 кісточок. Цікаво, що череп дорослої людини складається всього лиш із 23 кісток, а череп дорослої миші – із 42. Через таку кількість кісток скелет миші легкий, але дуже міцний та еластичний.

Істота: Пінгвін

Раніше ми писали, що У світі існують гігантські оси та личинки-канібали

Особливість: Освідчується обраниці

Пінгвіни так само, як і люди, роблять своїй самці пропозицію створити сім’ю. Тільки от замість колечка – камінчик, найідеальніший, який знайшов самець. З цим камінчиком він йде до самки і кладе перед нею цей камінчик. Якщо вона підіймає його – значить згодилася, не бере – значить пропозиція відхилена. Якщо пінгвіни залишаються разом, потім цей камінчик самка пінгвіна забирає в їх гніздо.

Істота: Устриця

Особливість: Змінює стать

Так, в устриць є свобода вибору. І коли вони стають дорослими, то можуть обирати, ким їм бути: самцями чи самками. При тому, що при народженні вони одразу отримують стать. Тільки коли вони стають зрілими, приблизно через один сезон, вони можуть змінювати свої статеві органи, а, отже, і стать. Однак ті особи, які були самками ще з народження, мають продуктивніше розмноження та відкладають значно більше яєць, ніж самки, які спочатку були чоловіками. За своє життя істоти можуть змінювати стать декілька разів, однак зазвичай вони залишаються в тій подобі, в якій їм комфортніше.

Більше дивіться у відео

Дивіться також: В Австралії живуть триметрові черв’яки і велетенські павуки

10.11.2017
Загрузка...

Дивіться на ICTV


Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору