УКР
УКР

Video: Підвищення цін змусило депутатів економити на хлібі та фруктах

Підвищення цін в країні змусило замислюватися над питанням економії не лише пересічних громадян, але й народних депутатів. Журналіст “Ранку у Великому Місті” Даша Селфі вирішила дізнатися, у чому ж відмовляють собі народні обранці. Від чого вам довелося відмовитися в результаті підвищення цін? Андрій Артеменко: "Раніше міг на вихідні вилетіти за кордон, а зараз ціни на авіаперевезення зросли в 3-4 рази". Микола Фролов: "Бажання стали скромнішими". Володимир Литвин: "Повернувся до господарства. Хліб дружина випікає. Він набагато смачніший і якісніший. Овочі, фрукти, яйця з села". Сергій Рибалка: "Раніше заправляв машину і не замислювався, а зараз розумієш, що це немаленькі гроші". Михайло Добкін: "Подарунки рівня "luxury" пішли в нижчій розряд. Те, що я дозволяв  собі раніше, сьогодні вже не дозволяю". Повний випуск програми дивіться тут

Підвищення цін змусило депутатів економити на хлібі та фруктах

0 - 0 Коментувати

Підвищення цін в країні змусило замислюватися над питанням економії не лише пересічних громадян, але й народних депутатів.

Журналіст “Ранку у Великому Місті” Даша Селфі вирішила дізнатися, у чому ж відмовляють собі народні обранці.

Від чого вам довелося відмовитися в результаті підвищення цін?

Андрій Артеменко: “Раніше міг на вихідні вилетіти за кордон, а зараз ціни на авіаперевезення зросли в 3-4 рази”.

Микола Фролов: “Бажання стали скромнішими”.

Володимир Литвин: “Повернувся до господарства. Хліб дружина випікає. Він набагато смачніший і якісніший. Овочі, фрукти, яйця з села”.

Сергій Рибалка: “Раніше заправляв машину і не замислювався, а зараз розумієш, що це немаленькі гроші”.

Михайло Добкін: “Подарунки рівня “luxury” пішли в нижчій розряд. Те, що я дозволяв  собі раніше, сьогодні вже не дозволяю”.

Повний випуск програми дивіться тут

24.06.2015
Загрузка...

Дивіться на ICTV


Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору