Під виглядом нагородних пістолетів МВС роздає автоматичну зброю
У соцмережах активно обговорюють, що Міністерство Внутрішніх справ і Міністерство оборони під виглядом нагородної зброї незаконно роздає автомати.
А Глава наглядової ради Української асоціації власників зброї Георгій Учайкін і зовсім вважає процедуру з нагородних зброєю ганебно. Мовляв, рано чи пізно всі причетні до махінацій повинні понести відповідальність.
«Під виглядом нагородних пістолетів в них до 30% роздається автоматична зброя – автомат. Яценюку видали пістолет-кулемет «Томпсона», це фактично автомат. Далі йому видали кулемет «Максим», Турчинов отримав автомат «Калашникова» свого часу, ну тільки під іншою назвою», – говорить Учайкін.
На його думку, вся діяльність Міністерства внутрішніх справ потребує справжнього громадського контролю.