Під виглядом нагородних пістолетів МВС роздає автоматичну зброю

У соцмережах активно обговорюють, що Міністерство Внутрішніх справ і Міністерство оборони під виглядом нагородної зброї незаконно роздає автомати.

А Глава наглядової ради Української асоціації власників зброї Георгій Учайкін і зовсім вважає процедуру з нагородних зброєю ганебно. Мовляв, рано чи пізно всі причетні до махінацій повинні понести відповідальність.

«Під виглядом нагородних пістолетів в них до 30% роздається автоматична зброя – автомат. Яценюку видали пістолет-кулемет «Томпсона», це фактично автомат. Далі йому видали кулемет «Максим», Турчинов отримав автомат «Калашникова» свого часу, ну тільки під іншою назвою», – говорить Учайкін.

На його думку, вся діяльність Міністерства внутрішніх справ потребує справжнього громадського контролю.

Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

    ВГОРУ