Пентагон відправив у Південну Корею сибірську виразку

Пентагон випадково відправив у Південну Корею сибірську виразку. І не лише в Корею, а й ще в дев’ять лабораторій по всій Америці.

Це мав бути нешкідливий зразок для навчальних потреб, але вірус виявився живим. Через помилку американських військових до лікарів вже звернулися 22 людини. Небезпеки для здоров’я та розповсюдження сибірської виразки – немає.

Повний випуск програми дивіться тут

Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

    ВГОРУ