УКР
УКР

Video: Особливий статус Донбасу миру не принесе

Ми їм – мир, вони нам – війну. Сепаратисти погрожують Києву війною через закон про особливий статус Донбасу. У МЗС Росії впевнені, що документ змінює сутність підписаного у Мінську документу. А самопроголошений лідер так званого ДНР Олександр Захарченко ще до розгляду його у Парламенті заявив, що в законопроекті про особливий статус немає сенсу. Ще під час Мінської зустрічі 11 лютого нормандська четвірка визначила, на яких саме територіях Донецької та Луганської областей діятиме закон про особливий статус і місцеве самоврядування. Але Президент Петро Порошенко вніс поправки, згідно з якими документ набере чинності лише в тому випадку, якщо в цих районах відбудуться місцеві вибори винятково за українським законодавством. Цей закон 17 березня підтримав Парламент. Москва і так звані народні республіки зреагували миттєво. Мовляв, це не відповідає Мінським домовленостям. За словами ще одного з лідерів сепаратистів Дениса Пушиліна, жодні не погоджені з ними поправки до цього закону республіки не визнають. І пригрозив Києву війною за, нібито, неповагу до жителів Донбасу. Натомість Президент Петро Порошенко переконаний: закон відновить український суверенітет на цих територіях, що і є головною метою нашого мирного процесу. За словами гостя "Ранку у Великому Місті", професора Академії держуправління при Президентові України Едуарда Афоніна, поновлення повномасштабних бойових дій є можливим, оскільки не вирішена сама сутність конфлікту. "Її неможна звести до політики, економіки або культури, кожен бачить тут свої складові, тому вирішення проблеми в найближчий термін навряд чи можливе. Втім, відповісти на питання, коли сам Росія почне наступ, може лише Господь». Довгострокові прогнози щодо геополітичної ситуації можуть бути дійсними, а от робити короткострокові – немає сенсу", – вважає Афонін. Повний випуск програми дивіться тут Читайте ще: Хто дозволяє монополістам "малювали"ціни на послуги ЖКГ

Особливий статус Донбасу миру не принесе

0 Коментувати

Ми їм – мир, вони нам – війну. Сепаратисти погрожують Києву війною через закон про особливий статус Донбасу. У МЗС Росії впевнені, що документ змінює сутність підписаного у Мінську документу. А самопроголошений лідер так званого ДНР Олександр Захарченко ще до розгляду його у Парламенті заявив, що в законопроекті про особливий статус немає сенсу.

Ще під час Мінської зустрічі 11 лютого нормандська четвірка визначила, на яких саме територіях Донецької та Луганської областей діятиме закон про особливий статус і місцеве самоврядування. Але Президент Петро Порошенко вніс поправки, згідно з якими документ набере чинності лише в тому випадку, якщо в цих районах відбудуться місцеві вибори винятково за українським законодавством. Цей закон 17 березня підтримав Парламент.

Москва і так звані народні республіки зреагували миттєво. Мовляв, це не відповідає Мінським домовленостям. За словами ще одного з лідерів сепаратистів Дениса Пушиліна, жодні не погоджені з ними поправки до цього закону республіки не визнають. І пригрозив Києву війною за, нібито, неповагу до жителів Донбасу. Натомість Президент Петро Порошенко переконаний: закон відновить український суверенітет на цих територіях, що і є головною метою нашого мирного процесу.

За словами гостя “Ранку у Великому Місті”, професора Академії держуправління при Президентові України Едуарда Афоніна, поновлення повномасштабних бойових дій є можливим, оскільки не вирішена сама сутність конфлікту.

“Її неможна звести до політики, економіки або культури, кожен бачить тут свої складові, тому вирішення проблеми в найближчий термін навряд чи можливе. Втім, відповісти на питання, коли сам Росія почне наступ, може лише Господь». Довгострокові прогнози щодо геополітичної ситуації можуть бути дійсними, а от робити короткострокові – немає сенсу”, – вважає Афонін.

Повний випуск програми дивіться тут

Читайте ще: Хто дозволяє монополістам “малювали”ціни на послуги ЖКГ

19.03.2015 13:38
Завантаження...

Дивіться на ICTV


Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору