Ось чому зберігати заощадження в доларах – безпечно

Гроші – це те, без чого не проходить жоден день будь-якої людини. Однак завжди цікаво знати щось трішки більше про такі жадані банкноти. Виявляється, що пластикові гроші – це не вигадка, а реальність ще з 1988 року.

Гроші: Американський долар

Особливість: «Вічні»

Ви ще сумніваєтеся, чи зберігати заощадження в доларах? Скажемо вам так: скільки б років долари не пролежали, а їх все одно будуть приймати в Америці. Адже навіть перші американські долари, які випустили ще у 1861 році, досі приймають в різних установах США. Так, вам не причулося, банкноти, випущені майже два століття тому, досі дійсні. Однак сумніваємося, що власник таких раритетних грошей захоче ними розплачуватися у магазині!

Гроші: Австралійський долар

Особливість: Виготовлений з пластику

Ще у минулому столітті Австралія стала першою країною, яка перейшла на пластикові гроші. Це було ще у 1988 році . Таким купюрам ні вода, ні бруд не страшні, адже вони мають спеціальні відштовхуючі властивості. Технологія вироблення пластикових грошей складна та набагато дорожча, ніж вироблення звичайних «паперових».  Однак така купюра служить набагато довше, ніж паперова, вона має унікальні захисні знаки, які дуже важко підробити. Нині приклад Австралії переймають й інші країни.

Гроші: Будь-яка паперова купюра

Особливість: Розривається, якщо її зігнути понад 4 тисячі разів

Рівненько складаєте гроші в гаманець, аби вони не порвалися? Не переймайтеся! Аби купюра порвалася, її треба зігнути 4001 раз. Таку цифру було виведено завдяки експериментові. Люди просто сиділи і складали навпіл купюру і рахували, доки вона не порвалася. Тому, якщо ви сидите вдома і вам немає, чим зайнятися, можете перевірити цей факт на своїх грошах.

Більше дивіться у відео

Дивіться також: Ці дивні для нас професії вимерли із приходом сучасних технологій

Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

    ВГОРУ