УКР
УКР

Video: ООН запросила у донорів майже 300 млн доларів для Донбасу

ООН запросила у донорів майже 300 млн доларів для Донбасу. Установи системи Організації Об'єднаних Націй спільно з урядом України запросили у донорів 298 млн доларів США на фінансування Плану гуманітарного реагування на 2016 рік.

Передбачається, що у 2016 році за рахунок цих коштів гуманітарну допомогу отримають 2,5 млн українців, які постраждали в результаті конфлікту.

У рамках плану в першу чергу отримають допомогу люди, які живуть уздовж "лінії розмежування" і в непідконтрольних уряду районах. В ООН відзначають, що в результаті конфлікту в найбільшій мірі постраждали 800 тисяч цивільних осіб, які проживають уздовж "лінії розмежування". У важкому становищі перебувають також приблизно 2,7 млн осіб, які проживають за «лінією з'єднання» і на непідконтрольних уряду територіях. Допомоги все ще потребує і чимало внутрішньо переміщених осіб.

Нагадаємо, в кінці січня 2016 року ООН попросила $ 861 млн для усунення гуманітарної кризи в Іраку, причиною якого стала війна проти "Ісламської держави".

ООН запросила у донорів майже 300 млн доларів для Донбасу

0 Коментувати

ООН запросила у донорів майже 300 млн доларів для Донбасу. Установи системи Організації Об’єднаних Націй спільно з урядом України запросили у донорів 298 млн доларів США на фінансування Плану гуманітарного реагування на 2016 рік.

Передбачається, що у 2016 році за рахунок цих коштів гуманітарну допомогу отримають 2,5 млн українців, які постраждали в результаті конфлікту.

У рамках плану в першу чергу отримають допомогу люди, які живуть уздовж “лінії розмежування” і в непідконтрольних уряду районах. В ООН відзначають, що в результаті конфлікту в найбільшій мірі постраждали 800 тисяч цивільних осіб, які проживають уздовж “лінії розмежування”. У важкому становищі перебувають також приблизно 2,7 млн осіб, які проживають за «лінією з’єднання» і на непідконтрольних уряду територіях. Допомоги все ще потребує і чимало внутрішньо переміщених осіб.

Нагадаємо, в кінці січня 2016 року ООН попросила $ 861 млн для усунення гуманітарної кризи в Іраку, причиною якого стала війна проти “Ісламської держави”.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

18.02.2016 16:00
Завантаження...

Дивіться на ICTV


Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: