УКР
УКР

Video: Олександр Банчук: “Я був у конкурсній комісії і обирав людей, які охоронятимуть місто”

Президент досі не підписав указ про офіційний статус роботи патрульної служби. На яких підставах працює поліція? Чому новий закон і досі не набув чинності і як насправді треба сприймати роботу патрульної служби? Усі крапки над "і" розставив експерт  центру політико-правових реформ Олександр Банчук.

Наразі нова поліція діє в рамках чинного законодавства і  керується правовими нормами закону "Про міліцію" 90-го року.

"Зараз у них документи, як у рядових чи інших сержантів міліції",  – підкреслює Банчук. "Коли ж набере чинності закон "Про національну поліцію", тоді вони матимуть більш деталізовані повноваження. Зокрема, застосування спеціальних засобів, вогнепальної зброї, перевірки документів",  – додав експерт із політико правових реформ.

Будь-який закон набуває чинності, коли його підпише Президент і його опублікують у газеті  "Урядовий Кур’єр". Усіх цікавить момент, чому ухвалений Парламентом документ досі не підписаний.

"Було дуже багато правок, близько 580 штук. Деякі приймались Парламентським Комітетом, деякі – ні", – зауважив Олександр Банчук. – "Я навіть зараз не впевнений, чи підписаний цей закон спікером. І чи перейшов він уже до Президента. Час витрачається на те, щоб вичитати. Ви  ж розумієте, що у Законі не може бути помилок. Він має бути юридично і літературно вичитаний", – наголосив експерт.

З дня на день буде повністю готовий і легалізований новий закон. Треба розуміти єдине, що всі без винятку будуть йому підпорядковуватися, незважаючи на статус і місце роботи.

Повний випуск програми дивіться тут

Олександр Банчук: “Я був у конкурсній комісії і обирав людей, які охоронятимуть місто”

0 Коментувати

Президент досі не підписав указ про офіційний статус роботи патрульної служби. На яких підставах працює поліція? Чому новий закон і досі не набув чинності і як насправді треба сприймати роботу патрульної служби? Усі крапки над “і” розставив експерт  центру політико-правових реформ Олександр Банчук.

Наразі нова поліція діє в рамках чинного законодавства і  керується правовими нормами закону “Про міліцію” 90-го року.

“Зараз у них документи, як у рядових чи інших сержантів міліції”,  – підкреслює Банчук. “Коли ж набере чинності закон “Про національну поліцію”, тоді вони матимуть більш деталізовані повноваження. Зокрема, застосування спеціальних засобів, вогнепальної зброї, перевірки документів”,  – додав експерт із політико правових реформ.

Будь-який закон набуває чинності, коли його підпише Президент і його опублікують у газеті  “Урядовий Кур’єр”. Усіх цікавить момент, чому ухвалений Парламентом документ досі не підписаний.

“Було дуже багато правок, близько 580 штук. Деякі приймались Парламентським Комітетом, деякі – ні”, – зауважив Олександр Банчук. – “Я навіть зараз не впевнений, чи підписаний цей закон спікером. І чи перейшов він уже до Президента. Час витрачається на те, щоб вичитати. Ви  ж розумієте, що у Законі не може бути помилок. Він має бути юридично і літературно вичитаний”, – наголосив експерт.

З дня на день буде повністю готовий і легалізований новий закон. Треба розуміти єдине, що всі без винятку будуть йому підпорядковуватися, незважаючи на статус і місце роботи.

Повний випуск програми дивіться тут

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

07.07.2015
Завантаження...

Дивіться на ICTV


Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: