Начальник прес-служби київської міліції Оксана Блищик заявила, що правоохоронці мають намір допитати усіх причетних до організації акції протесту під Верховною Радою. У тому числі і лідера “Свободи” Олега Тягнибока.
Самі депутати-свободівці заявляють, що в безладах біля парламенту вони не винні. Мовляв, ніхто з них ніколи не ходить на акції протесту зі зброєю. А у всьому, що сталося позавчора, винна виключно міліція.