Одрі Хепберн почала пити, коли втратила дитину

Дівчина з бездонними очима, дівчина-ельф, за які билися режисери, а сама вона билася за просте родинне щастя. Все це Одрі Хепберн. Вона стала легендою ще за життя, але протягом нього майже не була щасливою.

Одрі була щасливою дитиною. Втім, дуже недовго. Спочатку з родини пішов батько, якого дівчинка дуже любила, а потім взагалі почалася війна.

Скиглити не було коли. 10-річна Одрі швидко виросла і зрозуміла, що дитинство скінчилося. Щоб не померти від голоду, маленькій Одрі доводилося викопувати і їсти промерзлу картоплю з землі та навіть цибулини тюльпанів! Підірване у ті часи здоров’я буде завдавати їй страждань протягом усього життя – постійні викидні, депресії, порушений обмін речовин…

Після першої ж своєї ролі у кіно, Одрі стає зіркою! Її називають принцесою Голлівуду. Вона живе кінематографом, і здається, що саме зараз вона найщасливіша в світі: нею захоплюються, її обожнюють, її люблять… Чого можна ще хотіти. А вона хотіла – хотіла сім’ ю, хотіла дітей. Вона просто марила цим – адже з дитинства не знала, що таке – щаслива родина.

Її першим чоловіком став, актор і продюсер Мел Феррер, старший від неї на 12 років. За плечима у нього було 3 шлюби і 5 дітей. Саме такого чоловіка – досвідченого, дорослого і мужнього, їй не вистачало відтоді, коли сім’ ю кинув батько.

Спочатку вони й справді були щасливими. От тільки якщо Одрі хотіла від Мела родинного затишку, то Мел – її зв’язків і впливу у кіносвіті. Вони навіть вигадали обов’язкове правило – якщо хочете у кіно Одрі – маєте захотіти і її чоловіка.

Тим часом Одрі, яка несамовита мріяла про міцну родину і дітей, уже перенесла два викидні – далося взнаки тяжке воєнне дитинство. Зірка тяжко переживала це. Перестала їсти, навіть почала пити і відмовлятися від найпривабливіших пропозицій.

І якщо спочатку чоловік всіляко підтримував свою Одрі , то згодом вона почала дратувати його – в неї мільйонні контракти, а вона депресує через відсутність дітей! Не врятувала їх шлюб і звістка про чергову вагітність, яка нарешті завершилася довгоочікуваним народженням сина.

Син Шон стає для Одрі центром Землі. Але насолодитися сімейним щастям їй не вдається. Кар’єра Мела котилася під три чорти, а Одрі уже знялася на той час у стрічках, що стануть легендами. Він почав зраджувати , і якийсь час вона навіть терпіла це. Родина – понад усе. Втім, Мел уже зовсім не міг миритися з успіхами і надто – захмарними гонорарами своєї дружини. Життя стало нестерпним. Одрі наважується на зраду і згодом розлучення.

Переживаючи тяжкий розрив з Мелом, Одрі знайомиться з психіатром Андреа Дотті, він молодший за неї на 9 років, її палкий прихильник і шанувальник. Він захоплювався нею з дитинства, переглянув усі її стрічки. Андреа стає її другим чоловіком. Після багатьох невдалих спроб народити, на світ з’ являється її другий син-Лука.

І Одрі з дівчини-ельфа перетворюється на звичайну земну жінку, яка прокидається вранці, щоб приготувати сніданок .Тепер вона була дружиною лікаря, а не голлівудською зіркою, що зовсім не влаштовувало її чоловіка. В його ліжку була зовсім не та, в кого він закохався ще 14-літним підлітком.

Більше дивіться у відео

Також дивіться: Страшна трагедія перевернула життя Ембер Херд

Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

    ВГОРУ